LLISTAT PROFESSORS
HORARIS D'ATENCIÓ ALS ESTUDIANTS


Professor Despatx Telèfon Horari E-mail
Abu-Sharar, Hesham K-2010 93 581 3391 dl. 10:00-13:00 h, dc. 10:00-13:00 h Hesham.Abu-sharar@uab.cat
Aguilar Cuevas, Lourdes K-2022 93 581 3399 dc. 10.30-12.30 h Lourdes.Aguilar@uab.cat
Aguilar-Amat Castillo, Anna K-2012 93 581 1646 dt. 10-11, 15-16 h, dj. 11-13, dj. 16-17 h + Hores convingudes Anna.Aguilar-Amat@uab.cat
Aguilà Ruzola, Helena B11-162 93 581 1190 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Helena.Aguila@uab.cat
Alcaina Pérez, Ana MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Ana.Alcaina@uab.cat
Alexandrescu, Ioana K-2017 93 581 1323 dt. 14-15 h concertades i dj. 13-14 h Ioana.Alexandrescu@uab.cat
Altimir Losada, Mercè K-1009 93 581 2467 Contactar amb la professora Merce.Altimir@uab.cat
Amorós Soldevila, Xènia MRA/017 93 586 8902 Contactar amb la professora Xenia.Amoros@uab.cat
Arbòs Bo, Ada MRA/017 93 586 8902 dt. i dj. 9-11 h Ada.Arbos@uab.cat
Arevalillo Doval, Juan José MRA/017 93 586 8902 juanjo.arevalillo@hermestrans.com
Armstrong, Bernard K-1006 93 581 3364 Sense docència al segon semestre Berni.Armstrong@uab.cat
Arqués Corominas, Rossend B11-162 93 581 1190 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Rosend.Arques@uab.cat
Arumí Ribas, Marta K-1010 93 581 3368 dc. 14-15,30 h, dv. 9,30-11h. Hores convingudes Marta.Arumi@uab.cat
Asprer Hernandez de Lorenzo, Nuria de K-1004 93 581 3362 Contactar amb la professora. Nuria.asprer@uab.cat
Asquerino Egózkozabal, Laura MRA/017 93 586 8902 Contactar amb la professora. Laura.Asquerino@uab.cat
Aviet, Gladys K-2017 93 581 1323 Contactar amb la professora. Gladys.Aviet@uab.cat
Ayala Gallardo, Francisco Javier K-2024 93 581 3401 dl. 11-13 h franciscojavier.ayala@e-campus.uab.cat
Bacardí Tomàs, Montserrat K-1019 93 581 3378 dl. i dc. 11-14 h Montserrat.Bacardi@uab.cat
Badia Capdevila, Ignasi K-2027 93 581 1247 Sense docència al primer semestre Ignasi.Badia@uab.cat
Barbal Carrillo , Glòria Sense despatx -- glbarbal@gmail.com
Bastide, Isabelle K-2018 93 581 2930 dc. 13-14.30 h Isabelle.Bastide@uab.cat
Beeby Lonsdale, Allison K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Allison.Beeby@uab.cat
Belligoi, Geoffrey Vito K-1005 93 581 3363 dt. 13:35-15:05 h Geoff.Belligoi@uab.cat
Beltrán Antolín, Joaquín 1018 93 581 3377 Contactar amb el professor Joaquin.Beltran@uab.cat
Benet, Ada Carla MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes AdaCarla.Benet@uab.es
Berenguer Estelles, Laura K-1018 3377 dl 10-13:00, dc10-11:00, dv 10:12:00 h Laura.Berenguer@uab.cat
Bestue Salinas, Carmen K-1014 93 581 3376 Hores convingudes Carmen.Bestue@uab.cat
Biosca Trias, Carles K-1023 93 581 3371 Contactar amb el professor Carles.Biosca@uab.cat
Blanco, Aranzazu MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Aranzazu.Blanco@uab.cat
Branchadell Gallo, Albert K-2026 93 581 3403 Sense docència al segon semestre Albert.Branchadell@uab.cat
Caball Guerrero, Josefina K-1020 93 581 3379 dt. i dc. 12.30-13.30 h Josefa.Caball@uab.cat
Cabeza Cáceres, Cristobal Sense despatx -- Tutories per correu electrònic Cristobal.Cabeza@uab.cat
Casas Tost, Helena K-1022 93 581 3372 Hores convingudes Helena.Casas@uab.cat
Castellanos Llorens, Carles K-1012 93 581 2468 Professor emèrit Carles.Castellanos@uab.cat
Castillo Ros, Lorena K-2023 93 581 3400 dl. i dc. 17.30-18.30 h Lorena.Castillo@uab.cat
Catena Rodulfo, Angels K-2017 93 581 1323 dl. 10-11 h Angels.Catena@uab.es
Cebrián Alonso, Javier MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes (enviar correu electrònic) Javier.Cebrian@uab.cat
Cerrudo, Alba K-2025 93 581 2858 dl. 11-12 h Alba.Cerrudo@uab.cat
Chaplin, Catherine MRA/017 93 586 8902 dm. 13.00-13.30 h, dj 14.00 - 15.30 h Hores convingudes CatherineAlexandra.Chaplin@uab.cat
Chen, Chiao-in K-2004 93 581 3385 dc. 13-14 h Chiaoin.Chen@uab.cat
Christ, Tobias MRA/017 93 586 8902 dl. 13.30-14.30, dv. 12.00-13.00 h TobiasMartin.Christ@uab.cat
Cid Leal, Maria Pilar K-2029 93 581 2784 dl. 13-14 h, dc 11-13 h i dv 13-14 h Pilar.Cid@uab.cat
Colom Jaén, Artur K-2004 93 581 3385 Sense docència al segon semestre Artur.colom@uab.cat
Conte, Josselin K-2018 93 581 2930 Sense docència al segon semestre Josselin.Conte@uab.cat
Corral Fullà, Anna K-2005 93 581 3386 Sense docència al segon semestre Ana.Corral@uab.cat
Cortés Villarroya, Judith MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Judith.Cortes@uab.cat
Crespí Riutort, Isabel K-2028 93 581 3405 dc. 11.30-13-30 h + convingudes Isabel.Crespi@uab.cat
Crespín Perales, Montserrat MRA/017 93 586 8902 dj. 9-11.00 h Montserrat.Crespin@uab.cat
Cubeiro Rodríguez, Dídac K-2004 93 581 3385 Sense docència al segon semestre didac.cubeiro@uab.cat
Debergh, Cecilia K-2017 93 581 1323 dt. 10-11 h i dj. 14-15 h + concertades (dt. 14-14 h i dj. 15-16 h) Cecilia.Debergh@uab.cat
Docampo Jorge, Daniel K-2023 93 581 3400 dl. 12.30-13.30 h Daniel.Docampo@e-campus.uab.cat
Doerr, Emmanuel K-1024 93 581 2469 dt 15:00–17:00 h Emmanuel.Doerr@uab.cat
Edo Julià, Miquel K-1006 93 581 3364 dl., dc. i dv. 08.00-10.00 h Miquel.Edo@uab.cat
Eggers, Julia MRA/017 93 586 8902 dc. 13-15 h + hores convingudes JuliAlexandra.Eggers@uab.cat
Espín García, M. Carmen MRA/017 93 586 8902 dv. 12:00-14:00 Carmen.Espin@uab.cat
Esqué Vidal, Rosa Maria MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes rmesque@arc-associats.net
Estany Freire, Lara K-1019 93 581 3378 Contactar amb la professora Lara.Estany@uab.cat
Estremera Paños, Elena K-1007 93 581 3365 dc. 11-13.00 h Hores convingudes Elena.Estremera@uab.cat
Falconi, Jessica MRA/122 Institut Camoes 93 586 88 41 dc.11-13 h Jessica.Falconi@uab.cat
Farrés Puntí, Ramon K-1001 93 581 3414 dt. i dj. 11-13 h Ramon.Farres@uab.cat
Favret, Catherine K-2018 93 581 2930 dt. i dj. 13-13.30 h + convingudes (dt.15-16 h i dj. 10.11 h) Catherine.Favret@uab.cat
Fernandez de la Rosa, Raul B9/124 1111 Sense docència al segon semestre Raul.Fernandez.DeLaRosa@uab.cat
Fernández Giua, Isabel K-2018 93 581 2930 dl. i dc. 10-11 h Isabel.Fernandez.Giua@uab.cat
Figliulo, Roberto MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Roberto.Figliulo@uab.cat
Fontcuberta Famadas, Judit K/0015 93 586 8406 dt. i dj. 11.00 h -14.00 h  Judit.Fontcuberta@uab.cat
Fradera Barceló, Maria MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Maria.Fradera@uab.cat
Franquesa Godia, Montserrat MRA/017 93 586 8902 dv. 12-14 h Montserrat.Franquesa@uab.cat
Fratani, Isabel MRA/017 93 586 8902 ifratani@yahoo.com
Fukuda, Makiko K-1013 93 581 3375 dl.10-12 h (fins el 9 d'abril), dl.13-14 h i dj.11-12 h + Hores convingudes Makiko.Fukuda@uab.cat
Galera Porta, Francesc MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Francesc.Galera@uab.cat
Gallego Borghini, Lorenzo MRA/017 93 586 8902 dt. 10.30-13 h i 16.30-18.30 h + hores convingudes Lorenzo.Gallego@uab.cat
Galán Mañas, Anabel K-1025 93 581 3381 Hores convingudes Isabel.Galan@uab.cat
García Crecente, Pilar K-1011 93 581 3115 dv. 13-15 h Pilar.Garcia.Crecente@uab.cat
García Hernández, Rosa B3-044 93 581 2293 Sense docència al segon semestre rosa.garcia.hernandez@uab.cat
García López, Maria Mar B11-132 93 581 2312 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres MariaMar.Garcia@uab.cat
Gerber, Olivia MRA/017 93 586 8902 dl. 11.00-13.00 h Olivia.Gerber@uab.cat
Gil Bardají, Anna K-1022 93 581 3372 Hores convingudes Anna.Gil.Bardaji@uab.cat
Gimeno Pahissa, Laura B11-180 93 581 4935 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Laura.Gimeno@uab.cat
Glondys, Olga K-2023 93 581 3400 Sense docència al segon semestre Olga.Glondys@uab.cat
Golden, Seán Valentine K-2013 93 581 1375 Hores convingudes Sean.Golden@uab.cat
Grau de Pablos, Tomás MRA/017 93 586 8902 Sense docència al segon semestre Tomas.Grau@uab.cat
Grauwinkel, Gabriele K-1024 93 581 2469 dl. 10-11 h i dt. 10-11 h Gabriele.Grauwinkel@uab.cat
Guardiola Criach, Susagna K-1011 93 581 3115 Hores convingudes Susagna.Guardiola@uab.cat
Guarné, Blai K-1025 93 581 3381 dt 15-16 h. i dj 11-13.30 (concertar per email)(concertar per email)  Blai.Guarne@uab.cat
Guiu, Maria Àngels MRA/018 93 586 8901 Hores convingudes MariaAngels.Guiu@uab.cat
Gómez Goicoechea, Amaya MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Amaya.Gomez@uab.cat
Gómez Martín, Francesc Josep K-2026 93 581 3403 dl. 12-13.30 h i dc 13-14.30 FrancescJosep.Gomez@uab.cat
Hanawa, Takatoshi K-1009 93 581 2467 dl. 11-12 i dc. 10-11 h + hores convingudes Takatoshi.Hanawa@uab.cat
Hernández García, Elena MRA/017 93 586 8902 Sense docència al segon semestre Elena.Hernandez@uab.cat
Hernández de Fuenmayor , Pau Joan MRA/017 93 586 8902 dt. i dj. 11-13 h PauJoan.Hernandez@uab.cat
Hurtado Albir, Amparo K-2006 93 581 2466 Hores convingudes Amparo.Hurtado@uab.cat
Igareda González, Paula MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Paula.Igareda@uab.cat
Igarreta Fernández, Alba K-2023 93 581 3400 dl. i dc. 15-16 h Alba.Igarreta@uab.cat
Iturregui Gallardo, Gonzalo MRA/017 93 586 8902 Gonzalo.Iturregui@uab.cat
Jané Lligé, Jordi B11-126 93 581 1779 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Jordi.Jane@uab.cat
Jin Wang, Xuehang Aula 112 -- dl. 15.30-17.30 h Xuehang.jin@uab.cat
Jo Jeong, Mihwa K-1013 93 581 3375 dt i dv.  13 -15 h + hores convingudes Mihwa.Jo@uab.cat
Juanhuix, Marta K-2028 93 581 3405 Sense docència al segon semestre Marta.Juanhuix@uab.cat
Julià Luna, Carolina K-2023 93 581 3400 Sense docència al segon semestre Carolina.Julia@uab.cat
Keady, Stephen John K-1010 93 581 3368 Contactar amb el professor Stephen.Keady@uab.cat
Kelso, Fiona MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes FionaMegan.Kelso@uab.cat
Kozlova, Inna K-1023 93 581 3371 dt. 13-14.30 i dj. 13-13.30 h Inna.Kozlova@uab.cat
Kubyshina, Natalia K-1007 93 581 3365 dl.10-12 h + hores convingudes Natalia.Koubyshina@uab.cat
Lenoir Jamelot, Françoise K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Francoise.Lenoir@uab.cat
Liao, Shun-Ching K-1003 93 581 2470 dl. 11-12h i dc. 10-11h + hores convingudes ShuChing.Liao@uab.cat
Lladó Soler, Ramon K-1004 93 581 3362 dt. i dj. 13-14 h i dc 9.30-11.30 h + hores convingudes Ramon.Llado@uab.cat
Lozano Méndez, Artur K-1008 93 581 3366 dv. 11:00-14:00 Hores convingudes Artur.Lozano@uab.cat
López García, Patricia K-0028 93 581 3418 dl. 10-11 h Patricia.Lopez@uab.cat
López Guix, Gabriel K-1005 93 581 3363 Contactar amb el professor. Gabriel.Lopez@uab.cat
López Vidal, Lluc MRA/017 93 586 8902 Contactar amb el professor. Lluc.Lopez@uab.cat
Mangiron Hevia, Carme K-1002 93 581 3360 dl.12.30-13.30 i dc 11-12 h carme.mangiron@uab.cat
Mariani Vazquez, Paula MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes paula@paulamariani.com
Martin, Eric K-2018 93 581 2930 Sense docència al segon semestre EricJeanMichel.Martin@uab.cat
Martin, Jean Christophe K-2018 93 581 2930 dl. 11.30-13.30 ( al despatx B11/161 de la Fac. de Lletres) + hores concertades (dc. 11.30-13.30 al despatx K/2018). JeanCristophe.Martin@uab.cat
Martí Escayol, Maria Antònia K-2004 93 581 3385 Sense docència al segon semestre MariaAntonia.Marti@uab.cat
Martí i Mainar, Joaquim K-2003 93 581 3384 dl. i dc. 11.30-13 h., dl. 15-16 h + hores concertades Joaquim.Marti@uab.cat
Martín Mor, Adrià K-1020 93 581 3379 Sense docència al segon semestre Adria.Martin@uab.cat
Martínez Gil, Víctor K-2028 93 581 3405 dl. i dc. 11-12 h (+ dl. i dc. de 17 a 19 h, concertades per correu electrònic) Victor.Martinez@uab.cat
Martínez Melis, Nicole K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Nicole.Martinez@uab.cat
Mas López, Jordi K-1021 93 581 3380 dl. i dc. 13-14 h i 15-16 h Jordi.Mas.Lopez@uab.cat
Masdeu, Irene MRA/018 93 586 8901 dt. 13h - 14h i dj. 11:30-12:30h Irene.Masdeu@uab.cat
Matamala Ripoll, Anna Maria K-1002 93 581 3360 Hores convingudes anna.matamala@uab.cat
Mathis , Sylvie MRA/017 93 586 8902 Contactar amb la professora. Sylvie.Mathis@uab.cat
Meyer, June Melanie B1-179 93581 2547 dt. i dj. 15.30-17 h June.Meyer@uab.cat
Molina Martínez, Lucía K-1021 93 581 3380 Hores convingudes Lucia.Molina@uab.cat
Moreno Herrero, Noelia K-2009 93 581 1248 Contactar amb la professora. Noelia.Moreno@uab.cat
Muñoz Sanchez, Pablo Sense despatx --
Navtanovich, Liudmila MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Liudmila.Navtanovich@uab.cat
Nolla Cabellos, Albert K-1013 93 581 3375 dl. i dc. 13-14 h Albert.Nolla@uab.cat
Ohannesian Saboundjian, Maria K-2025 93 581 2858 dl. 16-17 h Maria.Ohannesian@uab.cat
Olid Báez, Bel K-2028 93 581 3405 dj. 15-16 h hores convingudes per correu electrònic Isabel.Olid@uab.cat
Oliver Gonzalez, Antonio Sense despatx -- aoliverg@gmail.com
Orero Clavero, Maria Pilar K-1002 93 581 3360 Pilar.Orero@uab.cat
Orozco Jutorán, Mariana K-2014 93 581 3395 dt. i dj. 10-11 h Mariana.Orozco@uab.cat
Ortiz Rodríguez, Cristina K-2024 93 581 3401 dl. i dc 8.45 -9.30 h Cristina.Ortiz@uab.cat
Ortuño Ortin, Maria Paz K-2023 93 581 3400 dl. 12-13 h Paz.Ortuno@uab.cat
Otsuki, Takako MRA/017 93 586 8902 dc. 13-15 h Takako.Otsuki@uab.cat
Owen, David B11-144 93 581 2307 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres David.Owen@uab.cat
Pahisa Solé, Marta MRA/017 93 586 8902 Sense docència al segon semestre Marta.Pahisa@uab.cat
Paoliello, Antonio MRA/017 93 586 8902 dt. 10-11 i dj 9-9.30 h Antonio.Paoliello@uab.cat
Paradela López, David MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes David.Paradela@uab.cat
Parcerisas Vazquez, Francesc K-1012 93 581 2468 dijous de 10 a 12h Hores convingudes Francesc.Parcerisas@uab.cat
Pardina Cosculluela, Ivan K-2024 93 581 3401 dl. i dc. 17.30-18.30 IvanLorenzo.Pardina@uab.cat
Parra Contreras, Joan K-1001 93 581 3414 Contactar amb el professor Joan.Parra@uab.cat
Pascual Fernández, Maria Luisa K-2022 93 581 3399 dl. i dc. 13.45-14.30 h MariaLuisa.Pascual@uab.cat
Pearce, Maria K-1011 93 581 3115 Dm 13-14.30 Hores convingudes m.pearce@aibcnet.com
Pearson, Roland Keith K-1006 93 581 3364 dm 11.30-13.00 Dj 11.30-13.00 Hores convingudes Roland.Pearson@uab.cat
Perpinyà Morera, Remei K-2029 93 581 2784 dl. 10-11 h i dc 11-13 h + hores convingudes (dl. 15-16.30 h ) Remei.Perpinya@uab.cat
Perry, Graham MRA/017 93 586 8902 dm. 9-11 h Graham.Perry@uab.cat
Piqué Huerta, Ramon K-2001 93 581 3382 Hores convingudes Ramon.Pique@uab.cat
Pita Céspedes, Gustavo MRA/017 93 586 8902 dj. 13:30-15:30 h Gustavo.Pita@uab.cat
Pons i Casanovas, Jofre MRA/017 93 586 8902 dc. 11-13 h i dj. (alternatius) 13 h-14 h. *Consulteu la disponibilitat amb el professor. **Es recomana concertar les tutories amb antelació, fent una petició per correu electrònic. Hores convingudes Jofre.Pons@uab.cat
Presas Corbella, Maria Lluisa K-2011 93 581 3392 dt. i dj. 11-14 h Marisa.Presas@uab.cat
Qu Lu, Xianghong MRA/017 93 586 8902 dl. i dc. 13-15 h.   Xianghong.Qu@uab.cat
Ramon Riba, Antoni B9-034 93 581 1515 Sense docència al segon semestre Antonio.Ramon@uab.cat
Ribeiro Daquila, Jean Pierre MRA/018 93 586 8901 dc. 13-14 i dv. 11 -12 h JeanPierre.Ribeiro@uab.cat
Rico, Pablo K-2025 93 581 2858 dl. 11-13 h Pablo.Rico@uab.cat
Rodríguez Inés, Patricia K-1014 93 581 3376 Contactar amb la professora. Patricia.Rodriguez@uab.cat
Rodríguez Sellés, Yolanda K-2025 93 581 2858 Dl 10.30-11 h despatx B11-238 Dc 10.30-11.30 h despatx K-2025 hores convingudes Yolanda.Rodriguez@uab.cat
Rolph, Deborah MRA/017 93 586 8902 Contactar amb la professora. Deborah.Rolph@uab.cat
Romero Ramos, Lupe K-1003 93 581 2470 dj. 11-13h Lupe.Romero@uab.cat
Rovira Esteva, Sara K-2008 93 581 3389 dl. 9-11 h, dc. 9-13 h i dj. 11-13 h Sara.Rovira@uab.cat
Rovira Jacquet , Frederic MRA/017 93 586 8902 Contactar amb el professor Frederic.Rovira@uab.cat
Ruíz Morilla, Sandra MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Sandra.Ruiz@uab.cat
Ríos Mestre, Antonio K-2025 93 581 2858 dc. 16-17 h + hores convingudes Antonio.Rios@uab.cat
Sala Sanahuja, Joaquim K-2007 93 581 2465 dl. 11-13 h, dt. 11-13 h i dc. 12-13 h Joaquim.Sala@uab.cat
Santamaria Guinot, Laura K-2015 93 581 1246 dt. i dj. 11-14 h Laura.Santamaria@uab.cat
Santillán Grimm, Paula MRA/017 93 586 8902 Contactar amb la professora. Paula.Santillan@uab.cat
Saraiva Mendes, María Regina K-2009 93 581 1248 dl. i dc. 10-11.30 i 13.30-14.30 h i dv 12-13.30 h Regina.Saraiva@uab.cat
Saurí Pujol, David B3-056 93 581 3415 Sense docència al segon semestre David.Sauri@uab.cat
Seca Gil, Jorge K-1001 93 581 3414 Contactar amb el professor Jorge.Seca@uab.cat
Serra Vilella, Alba MRA/017 93 586 8902 dc. 9-11 h Alba.Serra@uab.cat
Sharvashidze , Maia K-1007 93 581 3365 dc 13-14 h i dv 11-12 h Maia.Sharvashidze@uab.cat
Sherry, Catherine K-1011 93 581 3115 Contactar amb la professora. Catherine.Sherry@uab.cat
Shimoyoshi , Ayumi K-0028 93 581 3418 dc. 13-15 h Ayumi.Shimoyoshi@uab.cat
Simón Jiménez, Eduard MRA/017 93 586 8902 edu@marsalada.com
Solà, Leonor MRA/018 93 586 8901 Contactar amb la professora. Leonor.Sola@uab.cat
Solà Pujols, Jaume K-2027 93 581 1247 dl. i dc. 11-13 h Jaume.Sola@uab.cat
Sourisseau, Yannick K-2017 93 581 1323 dj. 10-11 h yannick.sourisseau@uab.cat
Spinzig, Christoph MRA/017 93 586 8902 Contactar amb el professor Christoph.Spinzig@uab.cat
Stampa García-Ormaechea, Guiomar K-1011 93 581 3115 Contactar amb la professora. Guiomar.Stampa@uab.cat
Stephenson, Catherine MRA/017 93 586 8902 Contactar amb la professora. CatherineMary.Stephenson@uab.cat
Sáiz López, Amelia K-1008 93 581 3366 Contactar amb la professora. Amelia.Saiz@uab.cat
Sánchez Gijón, Maria Pilar K-2002 93 581 3383 Contactar amb la professora Pilar.Sanchez.Gijon@uab.cat
Tanqueiro, Helena María K-2009 93 581 1248 Contactar amb la professora Helena.Tanqueiro@uab.cat
Tomasa Priego, Isidre Sense despatx -- Isidre.Tomasa@uab.cat
Tor Caroggio, Irene MRA/018 93 586 8901 dl., dc, i dv. 9-11 h Irene.Tor@uab.cat
Torres Hostench, Olga K-1014 93 581 3376 Contactar amb la professora Olga.Torres.Hostench@uab.cat
Udina Abelló, Dolors K-1020 93 581 3379 Contactar amb la professora Dolors.Udina@uab.cat
Umemoto, Tomoko MRA/017 93 586 8902 dl. i dt. 13-15 h. (Previa cita) Tomoko.Umemoto@uab.cat
Valdovinos Perdices, Núria B9-1032 93 586 8065 Sense docència al segon semestre Nuria.Valdovinos@uab.cat
Vancells Flotats, Montserrat MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Montserrat.Vancells@uab.cat
Viladiu Illans, Pau MRA/017 93 586 8902 dl i dc 10-11 h i dc 14-15 h Pau.Viladiu@uab.cat
Villalba Nicolas, Xavier K-2028 93 581 3405 dl. 11-13 h + hores convingudes Xavier.Villalba@uab.cat
Vilà Santasusana, Montserrat G5-102 93 581 2680 Sense docència al segon semestre Montserrat.Vila@uab.cat
Walker, Jonathan George MRA/017 93 586 8902 Contactar amb el professor Jon.Walker@uab.cat
West, Sarah MRA/017 93 586 8902 dj. 13-15 h + hores convingudes SarahJulia.West@uab.cat
Wimmer, Stefanie K-1024 93 581 2469 dt 12.30-13.30 h  Stefanie.Wimmer@uab.cat
Yu, Xiaoting MRA/018 93 586 8901 dv 10-12 h
Zhou Gu, Minkang K-1007 93 581 3365 dl., dc. i dv.13-15 h Minkang.Zhou@uab.cat