LLISTAT PROFESSORS
HORARIS D'ATENCIÓ ALS ESTUDIANTS


Professor Despatx Telèfon Horari E-mail
Abu-Sharar, Hesham K-2010 93 581 3391 dl. 10:30-12:30 dc.11:00-14:00 dj. 13:00-14:00 Hores convingudes Hesham.Abu-sharar@uab.cat
Aguilar Cuevas, Lourdes K-2022 93 581 3399 dl. 11-13 h Lourdes.Aguilar@uab.cat
Aguilar-Amat Castillo, Anna K-2012 93 581 1646 dl. 13-16:30 h dc. 11-13:30 h + Hores convingudes Anna.Aguilar-Amat@uab.cat
Aguilà Ruzola, Helena K-2018 93 581 2930 dl. i dc. 13.30-14.15 h Helena.Aguila@uab.cat
Alberich, Anna MRA/017 93 586 8902 Anna.Alberich@uab.cat
Alcaina Pérez, Ana MRA/017 93 586 8902 dj. 11-13.00 h + Hores convingudes Ana.Alcaina@uab.cat
Alexandrescu, Ioana K-2017 93 581 1323 dc 13.00-14.00 + hores concertades dc 14.00-15.00 Ioana.Alexandrescu@uab.cat
Altimir Losada, Mercè K-1009 93 581 2467 dijous de 10 a 11 i de 13 a 14. + Hores convingudes Merce.Altimir@uab.cat
Amils, Cristina K-1011 93 581 3115 Cristina.Amils@uab.cat
Andreu Lucas, Mª Isabel K-2018 93 581 2930 de baixa mèdica Maribel.Andreu@uab.cat
Arbòs Bo, Ada MRA/017 93 586 8902 dm i dj 9-11 h + Hores convingudes Ada.Arbos@uab.cat
Arevalillo Doval, Juan José MRA/017 93 586 8902 juanjo.arevalillo@hermestrans.com
Armstrong, Bernard K-1006 93 581 3364 Dijous 10:00 a 11:00 + Hores convingudes Berni.Armstrong@uab.cat
Arqués Corominas, Rossend B11-162 93 581 1190 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Rosend.Arques@uab.cat
Arumí Ribas, Marta K-1010 93 581 3368 dc. 11-14 h + Hores convingudes Marta.Arumi@uab.cat
Asprer Hernandez de Lorenzo, Nuria de K-1004 93 581 3362 Nuria.asprer@uab.cat
Ayala Gallardo, Francisco Javier K-2024 93 581 3401 dc. 13.30-14.30 franciscojavier.ayala@e-campus.uab.cat
Bacardí Tomàs, Montserrat K-1019 93 581 3378 dl. i dc. 10.30-13.30 h Montserrat.Bacardi@uab.cat
Badia Capdevila, Ignasi K-2027 93 581 1247 dc. 12-13.30 h Ignasi.Badia@uab.cat
Barbal Carrillo , Glòria MRA/017 93 586 8902 glbarbal@gmail.com
Barrio Herrera , Helena K-1011 93 581 3115 Hores convingudes Helena.Barrio@uab.cat
Bastide, Isabelle K-2018 93 581 2930 dt 11-12.30 Isabelle.Bastide@uab.cat
Beeby Lonsdale, Allison K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Allison.Beeby@uab.cat
Belligoi, Geoffrey Vito K-1005 93 581 3363 DM 9:00-9:30, 11:30-13:00 Geoff.Belligoi@uab.cat
Beltrán Antolín, Joaquín 1018 93 581 3377 dm. 10-11h i 13-14h i dj. 10-13h + Hores convingudes Joaquin.Beltran@uab.cat
Benet, Ada Carla MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes AdaCarla.Benet@uab.es
Berenguer Estelles, Laura K-1018 3377 Dilluns: de13:30h a 15:30h Dimecres. de 13:30 h a 15:30 h Laura.Berenguer@uab.cat
Bestue Salinas, Carmen K-1014 93 581 3376 dm. 11.00 a 13.00hs. + Hores convingudes Carmen.Bestue@uab.cat
Biosca Trias, Carles K-1023 93 581 3371 Carles.Biosca@uab.cat
Blanco, Aranzazu MRA/017 93 586 8902 Dt. 11.30 - 13.00 h Dj. 11.30 - 13.00 h + Hores convingudes Aranzazu.Blanco@uab.cat
Branchadell Gallo, Albert K-2026 93 581 3403 Sense docència el segon semestre. Albert.Branchadell@uab.cat
Burdeus Domingo, Noelia MRA/017 93 586 8902 Noelia.Burdeus@uab.cat
Butterfield, Eamon Francis K-1005 93 581 3363 dm 9.30-11.00 Dj 9.30-11.00 + Hores convingudes Eamon.Butterfield@uab.cat
Caball Guerrero, Josefina K-1020 93 581 3379 dm i dj 11-12h Hores convingudes Josefa.Caball@uab.cat
Camonita, Francesco Maria B9/120 8265 Sense docència a la FTI al segon semestre
Camps Febrer, Blanca MRA/017 93 586 8902 dts. i dj. 11-14h Blanca.Camps@uab.cat
Casas Tost, Helena K-1022 93 581 3372 dl., dt. i dc 9.30-11 h + Hores convingudes Helena.Casas@uab.cat
Castellanos Llorens, Carles K-1012 93 581 2468 Professor emèrit Carles.Castellanos@uab.cat
Castro, Catarina MRA/122 Institut Camoes 93 586 88 41 dt i dc 11.12.00h Catarina.castro@uab.cat
Cebriàn Alonso, Javier MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes javi_cebri@hotmail.com
Cerrudo, Alba K-2025 93 581 2858 dl. i dc. 16-17 h Alba.Cerrudo@uab.cat
Chaplin, Catherine MRA/017 93 586 8902 Dj 11.00 – 13.00 + Hores convingudes CatherineAlexandra.Chaplin@uab.cat
Chen, Chiao-in K-2004 93 581 3385 dt. i dc. 15-16 h Chiaoin.Chen@uab.cat
Chiu, Meilan MRA/017 93 586 8902 MeiLan.Chiu@uab.cat
Cid Leal, Maria Pilar K-2029 93 581 2784 dl. i dc. 9-11 h i de 16 a 17h Pilar.Cid@uab.cat
Colom Jaén, Artur K-2004 93 581 3385 Sense docència a la FTI el segon semestre. Artur.colom@uab.cat
Comes Arderiu, Lluís MRA/017 93 586 8902 lluiscomes@gmail.com
Conte, Josselin K-2018 93 581 2930 Dt i dj 15.00-19.00 h
Corral Fullà, Anna K-2005 93 581 3386 dc. 9.30-10.30 h i dj. 11-12 h Ana.Corral@uab.cat
Cortés Villarroya, Judith MRA/017 93 586 8902 Dm, i dj. 11-12 h + Hores convingudes Judith.Cortes@uab.cat
Crespín Perales, Montserrat MRA/017 93 586 8902 dt. i dc. 11-12 h + Hores convingudes Montserrat.Crespin@uab.cat
Cubeiro Rodríguez, Dídac B3-056 93 581 3415 Sense docència a la FTI el segon semestre. didac.cubeiro@uab.cat
Dalmau Gonzalez, Marta MRA/017 93 586 8902 Marta@nigtranslations.es
Debergh, Cecilia K-2017 93 581 1323 Cecilia.Debergh@uab.cat
Doerr, Emmanuel K-1024 93 581 2469 dt. 15:00-17:00 Emmanuel.Doerr@uab.cat
Edo Julià, Miquel K-1006 93 581 3364 dl. 08.00-10.30, 13.30-14.30 dc. 08.00-10.30 + Hores convingudes Miquel.Edo@uab.cat
Espín García, M. Carmen MRA/017 93 586 8902 dj. 12:00-14:00 + Hores convingudes Carmen.Espin@uab.cat
Esqué Vidal, Rosa Maria MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes rmesque@arc-associats.net
Estany Freire, Lara K-1019 93 581 3378 Lara.Estany@uab.cat
Estremera Paños, Elena K-1007 93 581 3365 dj. 13-15.00 h Elena.Estremera@uab.cat
Farrés Puntí, Ramon K-1001 93 581 3414 dm. 10-11 h i 13-14 h dj. 13-14 h Ramon.Farres@uab.cat
Favret, Catherine K-2018 93 581 2930 dt. i dj. 13-13.30 + convingudes (dt. i dj. 15-16 h) Catherine.Favret@uab.cat
Figliulo, Roberto MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Roberto.Figliulo@uab.cat
Fontcuberta Famadas, Judit K-1019 93 581 3378 dt. i dj. 11-14.00 h Judit.Fontcuberta@uab.cat
Fradera Barceló, Maria MRA/017 93 586 8902 Maria.Fradera@uab.cat
Franquesa Godia, Montserrat MRA/017 93 586 8902 dj. 15-17 h. + Hores convingudes Montserrat.Franquesa@uab.cat
Fratani, Isabel MRA/017 93 586 8902 ifratani@yahoo.com
Fukuda, Makiko K-1013 93 581 3375 dt. 10-11h dc.10-11h Makiko.Fukuda@uab.cat
Gallego Borghini, Lorenzo MRA/017 93 586 8902 dv. 10.00-12.00 i 15.00-17.00 Lorenzo.Gallego@uab.cat
Galán Mañas, Anabel K-1003 93 581 2470 Hores convingudes Isabel.Galan@uab.cat
García Crecente, Pilar K-1011 93 581 3115 dc i dj 12:30-13:30 + Hores convingudes Pilar.Garcia.Crecente@uab.cat
García Hernández, Rosa B3-044 93 581 2293 Sense docència a la FTI el segon semestre. rosa.garcia.hernandez@uab.cat
García López, Maria Mar B11-132 93 581 2312 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres MariaMar.Garcia@uab.cat
Gerber, Olivia B3-081 (Polítiques) 93 581 2427 dj. 15-17.00h
Gil Bardají, Anna K-1022 93 581 3372 Hores convingudes Anna.Gil.Bardaji@uab.cat
Gimeno Pahissa, Laura B11-180 93 581 4935 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Laura.Gimeno@uab.cat
Golden, Seán Valentine K-2013 93 581 1375 Hores convingudes Sean.Golden@uab.cat
González Castro, Eloy K-2024 93 581 3401 dl. i dc. 12-13 h + hores convingudes eloy.gonzalez@e-campus.uab.cat
Grau de Pablos, Tomás MRA/017 93 586 8902 dm. i dj. 11-13.00 h Tomas.Grau@uab.cat
Grauwinkel, Gabriele K-1025 93 581 3381 dm 11.30 - 13.30 h Gabriele.Grauwinkel@uab.cat
Guardiola Criach, Susagna K-1011 93 581 3115 Susagna.Guardiola@uab.cat
Guarné, Blai K-1025 93 581 3381 dij. 13.00-15.00 h. i 16.00-18.00 (primer semestre) Blai.Guarne@uab.cat
Guerberof, Ana MRA/017 93 586 8902
Gutierrez, Yurena K-2025 93 581 2858 dl. 17-18 h YurenaMaria.Gutierrez@uab.cat
Gómez Goicoechea, Amaya MRA/017 93 586 8902 dm. y dj. 13-14 + Hores convingudes Amaya.Gomez@uab.cat
Gómez Martín, Francesc Josep K-2026 93 581 3403 dl. 10.30-11 h FrancescJosep.Gomez@uab.cat
Hanawa, Takatoshi K-1009 93 581 2467 Dl, Dc : 10:00-11:00 Dv : 13:00-14:00 Takatoshi.Hanawa@uab.cat
Hernandez de Fuenmayor , Pau Joan MRA/017 93 586 8902 dl, dc 9-13 + Hores convingudes PauJoan.Hernandez@uab.cat
Hernández García, Elena MRA/017 93 586 8902 Dm, 9-11 h Elena.Hernandez@uab.cat
Hunzinger, Sibylle Melitta K-1025 93 581 3381 Sibylle.Hunzinger@uab.cat
Hurtado Albir, Amparo K-2006 93 581 2466 Hores convingudes Amparo.Hurtado@uab.cat
Igareda González, Paula MRA/017 93 586 8902 Dc. 11-13h + Hores convingudes Paula.Igareda@uab.cat
Igarreta, Alba K-2023 93 581 3400 dl. i dc. 15-16 h + hores convingudes Alba.Igarreta@uab.cat
Iturregui Gallardo, Gonzalo MRA/017 93 586 8902 Gonzalo.Iturregui@uab.cat
Jané Lligé, Jordi B11-126 93 581 1779 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Jordi.Jane@uab.cat
Jin Wang, Xuehang MRA/017 93 586 8902 Xuehang.jin@uab.cat
Jo Jeong, Mihwa K-1013 93 581 3375 Dmt 15h-16h Dj 11h-13h + Hores convingudes Mihwa.Jo@uab.cat
Julià Luna, Carolina K-2023 93 581 3400 Sense docència a la FTI el segon semestre. Carolina.Julia@uab.cat
Keady, Stephen John K-1010 93 581 3368 dm. dj. 10.00 - 11.00 Stephen.Keady@uab.cat
Kelso, Fiona MRA/017 93 586 8902 Dm i dj de 15.30 a 16.30 FionaMegan.Kelso@uab.cat
Kozlova, Inna K-1023 93 581 3371 dl. i dm. 13-14.30 h, dm. 15.30-17 h Inna.Kozlova@uab.cat
Kubyshina, Natalia K-1007 93 581 3365 dm. i dc. 10-11 Natalia.Koubyshina@uab.cat
Kwan Fernández, Mand Fond MRA/017 93 586 8902 dc. 11.00-13.00 h Mandfond.Kwan@uab.cat
Lenoir Jamelot, Françoise K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Francoise.Lenoir@uab.cat
Liao, Shun-Ching K-1003 93 581 2470 dl. 13:30-14:30 i dc. 9:30-10:30 Hores convingudes ShuChing.Liao@uab.cat
Lladó Soler, Ramon K-1004 93 581 3362 Dimarts. 13-14.30 Dimecres, 10-13 Dijous, 13- 14.30 + Hores convingudes Ramon.Llado@uab.cat
Llurba Naval, Josep MRA/017 93 586 8902 jllurba@gmail.com
Lopez Ferron, Guylene Elise K-2018 93 581 2930 dj. 12.35-13.55 h GuyleneElise.Lopez@uab.cat
Lozano Méndez, Artur K-1008 93 581 3366 dm., 13-14h dj., 12.30-13.30h Hores convingudes Artur.Lozano@uab.cat
López García, Patricia K-0028 93 581 3418 dl.10-12 h Patricia.Lopez@uab.cat
López Guix, Gabriel K-1005 93 581 3363 dm. i dj. 9-11 h i 16.30-17-30 h + Hores convingudes Gabriel.Lopez@uab.cat
López Vidal, Lluc MRA/017 93 586 8902 Lluc.Lopez@uab.cat
Mangiron Heiva, Carme K-1002 93 581 3360 Dimecres 13-15 h + Hores convingudes carme.mangiron@uab.cat
Mariani Vazquez, Paula MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes paula@paulamariani.com
Marin López, Dolors MRA/017 93 586 8902
Martin, Eric Jean-Michel B11-166 93 581 1821 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres EricJeanMichel.Martin@uab.cat
Martin, Jean Christophe K-2018 93 581 2930 dl. i dc. 13-15 h JeanCristophe.Martin@uab.cat
Martí Escayol, Maria Antònia K-2004 93 581 3385 Sense docència a la FTI al segon semestre MariaAntonia.Marti@uab.cat
Martí i Mainar, Joaquim K-2003 93 581 3384 dl. i dc. 10.30-12 h + hores convingudes. Joaquim.Marti@uab.cat
Martín Mor, Adrià K-1020 93 581 3379 Sense docència al segon semestre Adria.Martin@uab.cat
Martínez Alfaro, Rosa María MRA/017 93 586 8902 dm 10h-11h // 13h-14h Hores convingudes RosaMaria.Martinez@uab.cat
Martínez Gil, Víctor K-2028 93 581 3405 dl. i dc. 11.30-12.30 h + convingudes per email (dl. i dc. 16-18 h) Victor.Martinez@uab.cat
Martínez Melis, Nicole K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Nicole.Martinez@uab.cat
Mas López, Jordi K-1021 93 581 3380 dl., dt. i dm. 13-14 i 15-16 h + Hores convingudes Jordi.Mas.Lopez@uab.cat
Massana, Gisela MRA/017 93 586 8902 Gisela.Massana@uab.cat
Mata Pastor, Manuel MRA/017 93 586 8902 tradumata@gmail.com
Matamala Ripoll, Anna Maria K-1002 93 581 3360 Dimecres 13.30-15.30 + Hores convingudes anna.matamala@uab.cat
Mathis , Sylvie MRA/017 93 586 8902 Sylvie.Mathis@uab.cat
Milheiro Tanqueiro, Helena Maria K-2009 93 581 1248 Dv. 13-15h. Helena.Tanqueiro@uab.cat
Minett Wilkinson, Jacqueline K-1010 93 581 3368 Jacqueline.Minett@uab.cat
Molina Martínez, Lucía K-1021 93 581 3380 Lucia.Molina@uab.cat
Montserrat Grau, Mònica K-2026 93 581 3403 Monica.Montserrat@uab.ca
Moreno Herrero, Noelia K-2009 93 581 1248 DL Alterns 13:30-14:30 DM 10:00-11:00 DJ Alterns 10:00-11:00 Es recomana concertar les tutories amb antelació, fent una petició per correu electrònic. Noelia.Moreno@uab.cat
Muñoz Armijo, Laura K-2023 93 581 3400 dl i dc 13.45-14.30 Laura.Munoz@uab.es
Muñoz Sanchez, Pablo MRA/017 93 586 8902
Navtanovich, Liudmila MRA/017 93 586 8902 Dl., dc. 13-14h + Hores convingudes Liudmila.Navtanovich@uab.cat
Neunzig Serra, Wilheim K-1024 93 581 2469 Hores convingudes Willy.Neunzig@uab.cat
Nin Aranda, Anna MRA/017 93 586 8902 dt. i dj. 11-12 h Anna.Nin@uab.cat
Nolla Cabellos, Albert K-1013 93 581 3375 dt. i dj. 11.00-12.00 + Hores convingudes Albert.Nolla@uab.cat
Obradors Noguera, Laura K-1011 93 581 3115 Dl 11-13 h Hores convingudes
Ohannesian Saboundjian, Maria K-2025 93 581 2858 dl. 16-17 h Maria.Ohannesian@uab.cat
Olalla Soler, Christian MRA/018 93 586 8901 dl. 10-11 h dc. 11:30-13 h Christian.Olalla@uab.cat
Olid Báez, Bel K-2028 93 581 3405 dv 12-13 h + hores convingudes Isabel.Olid@uab.cat
Oliver Gonzalez, Antonio MRA/017 93 586 8902 aoliverg@gmail.com
Onos, Liudmila MRA/017 93 586 8902 Liudmila.Onos@uab.cat
Orero Clavero, Maria Pilar K-1002 93 581 3360 Pilar.Orero@uab.cat
Orozco Jutorán, Mariana K-2014 93 581 3395 dm. i dj. 10-11.00 h + Hores convingudes Mariana.Orozco@uab.cat
Ortiz Boix, Carla MRA/017 93 586 8902 Carla.Ortiz@uab.cat
Ortiz Rodríguez, Cristina K-2024 93 581 3401 dl i dc 10.30-11.30 h Cristina.Ortiz@uab.cat
Ortuño Ortin, Maria Paz K-2023 93 581 3400 Dc 12.30-13.30 h Paz.Ortuno@uab.cat
Owen, David B11-144 93 581 2307 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres David.Owen@uab.cat
Paoliello, Antonio MRA/017 93 586 8902 dt. 8.30-9.30 h Antonio.Paoliello@uab.cat
Paradela López, David MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes David.Paradela@uab.cat
Parcerisas Vazquez, Francesc K-1012 93 581 2468 dijous de 10 a 12h Hores convingudes Francesc.Parcerisas@uab.cat
Pardina Cosculluela, Ivan K-2024 93 581 3401 dl. i dc. 17.30-18.30 + hores convingudes IvanLorenzo.Pardina@uab.cat
Parra Contreras, Joan K-1001 93 581 3414 Joan.Parra@uab.cat
Pascual Fernández, Maria Luisa K-2022 93 581 3399 Dl i dc 10.30-11.15 h MariaLuisa.Pascual@uab.cat
Pearce, Maria K-1011 93 581 3115 Dm 13-14.30 + Hores convingudes m.pearce@aibcnet.com
Pearson, Roland Keith K-1006 93 581 3364 dm 11.30-13.00 Dj 11.30-13.00 + Hores convingudes Roland.Pearson@uab.cat
Permuy Hercules de Solás, Iris PENDENT PENDENT Iris.Permuy@uab.cat
Perpinyà Morera, Remei K-2029 93 581 2784 dl. i dc. 11-13 h + hores convingudes (dc 16-17 h) Remei.Perpinya@uab.cat
Perramon Lladó, Teresa K-1011 93 581 3115 dc 11.30-13.30h Teresa.Perramon@uab.cat
Perry, Graham MRA/017 93 586 8902 Martes: 11:30-1:00 Jueves: 11:30-1:00 Graham.Perry@uab.cat
Piqué Huerta, Ramon K-2001 93 581 3382 Ramon.Pique@uab.cat
Pons i Casanovas, Jofre MRA/017 93 586 8902 Primer quadrimestre: DC. 13h00-15h00 DJ alternatius 13h00-14h00 *Consultar disponibilitat amb el professor. **Es recomana concertar les tutories amb antelació, fent una petició per correu electrònic. Jofre.Pons@uab.cat
Presas Corbella, Maria Lluisa K-2011 93 581 3392 dt. 11.00-14.00 dj. 11.00-14.00 Marisa.Presas@uab.cat
Qu Lu, Xianghong MRA/017 93 586 8902 dc. i dv. 13 - 15 h Xianghong.Qu@uab.cat
Ramon Riba, Antoni B9-034 93 581 1515 dj 10.30-11.30 h + hores concertades di i dc 15.00-16.00 h Antonio.Ramon@uab.cat
Rico, Pablo K-2025 93 581 2858 dl. i dc. 16-17 h Pablo.Rico@uab.cat
Riera Fernández, Núria MRA/017 93 586 8902
Ripoll López, Odile K-1025 93 581 3381 dl. i dc. 13-15.30 h Odile.Ripoll@uab.cat
Ritondale, Elena K-2025 93 581 2858 dl. i dc. 16-17 h Elena.Ritondale@uab.cat
Rodríguez Inés, Patricia K-1014 93 581 3376 dm. i dj. 11.00-13.00 + Hores convingudes Patricia.Rodriguez@uab.cat
Rodríguez Navarro, Maria Teresa K-1008 93 581 3366 Dm 12-14h Hores convingudes MariaTeresa.Rodriguez@uab.cat
Rodríguez Sellés, Yolanda K-2025 93 581 2858 Dl 10.30-11 h (despatx B11-238) Dc 10.30-11.30 h (despatx K/2025) + hores convingudes Yolanda.Rodriguez@uab.cat
Rolph, Deborah MRA/017 93 586 8902 dm 11-13h Deborah.Rolph@uab.cat
Romero Ramos, Lupe K-1003 93 581 2470 dc. 11-12 + Hores convingudes Lupe.Romero@uab.cat
Rovira Esteva, Sara K-2008 93 581 3389 Dl 9-13 Dc 9-13 + Hores convingudes Sara.Rovira@uab.cat
Rovira Jacquet , Frederic MRA/017 93 586 8902 Frederic.Rovira@uab.cat
Ruiz Lozano, María Dolores B1-179 93581 2547 Dm, 13-17 Hores convingudes
Ruíz Morilla, Sandra MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Sandra.Ruiz@uab.cat
Ríos Mestre, Antonio K-2025 93 581 2858 Sense docència. Atenció als estudiants: hores concertades. Antonio.Rios@uab.cat
Sala Sanahuja, Joaquim K-2007 93 581 2465 dm i dj 13-14.30 h dc 10-14 h Joaquim.Sala@uab.cat
Santamaria Guinot, Laura K-2015 93 581 1246 Laura.Santamaria@uab.cat
Santillán Grimm, Paula MRA/017 93 586 8902 dv. 10-15 h + Hores convingudes Paula.Santillan@uab.cat
Sanz, Omar K-2023 93 581 3400 Sense docència a la FTI el segon semestre. Omar.Sanz@uab.cat
Sanz Datzira, Pep MRA/017 93 586 8902 Sense docència al segon semestre. Hores convingudes Josep.Sanz@uab.cat
Saraiva Mendes, María Regina K-2009 93 581 1248 Dilluns: 13.00-14.30h Dimecres: 13.00-14.30h Divendres: hores convingudes Regina.Saraiva@uab.cat
Saurí Pujol, David B3-056 93 581 3415 Sense docència a la FTI al segon semestre David.Sauri@uab.cat
Seca Gil, Jorge K-1001 93 581 3414 dm i dj 8-9 Dj 11-13 + Hores convingudes Jorge.Seca@uab.cat
Selis Masnou, Dolors MRA/017 93 586 8902 Dolors.Selis@uab.cat
Serra Vilella, Alba MRA/017 93 586 8902 dl. 13-15 h Alba.Serra@uab.cat
Sharvashidze , Maia MRA/017 93 586 8902 Dl. 13.30-14.30 dc. 13-14 + Hores convingudes Maia.Sharvashidze@uab.cat
Shiraishi Nakane, Minoru K-1009 93 581 2467 dl y dc. 13,30- 15,30h. Dm y Dj 11-13h. + Hores convingudes Minoru.Shiraishi@uab.cat
Simón Jiménez, Eduard MRA/017 93 586 8902 edu@marsalada.com
Solà Pujols, Jaume K-2027 93 581 1247 Dl i dc 10.30-12.30 h Jaume.Sola@uab.cat
Sourisseau, Yannick K-2017 93 581 1323 Dl i dc 9.30-10.30 yannick.sourisseau@uab.cat
Spinzig, Christoph MRA/017 93 586 8902 Christoph.Spinzig@uab.cat
Stampa García-Ormaechea, Guiomar K-1011 93 581 3115 Guiomar.Stampa@uab.cat
Stephenson, Catherine MRA/017 93 586 8902 dm. 11-13 h + Hores convingudes CatherineMary.Stephenson@uab.cat
Sáiz López, Amelia K-1008 93 581 3366 Dm, 16-18 h. Dj., 16-18 h. Amelia.Saiz@uab.cat
Sánchez Gijón, Maria Pilar K-2002 93 581 3383 Pilar.Sanchez.Gijon@uab.cat
Tagourramt, Abdallah MRA/017 93 586 8902 dl: 13-14 h dc: 10-11 h + Hores convingudes
Tanqueiro, Helena María K-2009 93 581 1248 DL. i DC. 14.30 – 16h. + Hores convingudes Helena.Tanqueiro@uab.cat
Taton , Anne Sophie Marguerite K-1011 93 581 3115 AnneSophieMarguerite.Taton@uab.cat
Tomasa Priego, Isidre MRA/017 93 586 8902 Isidre.Tomasa@uab.cat
Torres Hostench, Olga K-1014 93 581 3376 dl 16.30 -17.30 h dj 9-13 h dj 15-16 h + Hores convingudes Olga.Torres.Hostench@uab.cat
Udina Abelló, Dolors K-1020 93 581 3379 dm i dj,12-13 h + Hores convingudes Dolors.Udina@uab.cat
Umemoto, Tomoko MRA/017 93 586 8902 dl. 11-15h (Previa cita) Hores convingudes Tomoko.Umemoto@uab.cat
Valdovinos Perdices, Núria B9-1032 93 586 8065 Sense docència a la FTI al segon semestre Nuria.Valdovinos@uab.cat
Van Hemmen Almazor, Stefan B1-1074 93 581 2257 Stefan.vanhemmen@uab.cat
Viladiu Illans, Pau MRA/017 93 586 8902 dm 9.00-11.00 i 13.00-15.00 Hores convingudes Pau.Viladiu@uab.cat
Vilchez, Miryam K-2023 93 581 3400
Villalba Nicolas, Xavier K-2028 93 581 3405 Dl i dc 10-11h + hores convigudes dl i dc 11-13 h Xavier.Villalba@uab.cat
Vilà Santasusana, Montserrat G5-102 93 581 2680 Montserrat.Vila@uab.cat
Walker, Jonathan George MRA/017 93 586 8902 dj 11.00-13.00h + Hores convingudes Jon.Walker@uab.cat
Wimmer, Stefanie K-1024 93 581 2469 dl. 10.30-11.30 i 13.00-14.00 i a convenir Stefanie.Wimmer@uab.cat
Yoon, Hyerim B9/120 8265 Sense docència a la FTI al segon semestre Hyerim.Yoon@uab.cat
Yuan, Ziyang MRA/016 (Institut Confuci) 93 581 2745 Ziyang.Yuan@uab.cat
Zhou Gu, Minkang K-1007 93 581 3365 dl, dm i dc, 13:00-15:00 + Hores convingudes Minkang.Zhou@uab.cat