LLISTAT PROFESSORS
HORARIS D'ATENCIÓ ALS ESTUDIANTS


Professor Despatx Telèfon Horari E-mail
Abu-Sharar, Hesham K/2010 93 581 3391 Dl 12:30-13:30, Dc 13:00-14-00, Dv 13:30-14:30 (+ hores convingudes) Hesham.Abu-sharar@uab.cat
Aguilar-Amat Castillo, Anna K/2012 93 581 1646 Dt 11-13 h (+ hores convingudes) Anna.Aguilar-Amat@uab.cat
Aguilar Cuevas, Lourdes K/2022 93 581 3399 dl. 9-11 h Lourdes.Aguilar@uab.cat
Alcaina Pérez, Ana K/1005 93 581 3363 Dj 13-14h (+ hores convingudes) Ana.Alcaina@uab.cat
Alexandrescu, Ioana K/2018 93 581 2930 dt. i dj. 12.45-13.45 h Ioana.Alexandrescu@uab.cat
Altimir Losada, Mercè K/1009 93 581 2467 DTIEAO Merce.Altimir@uab.cat
Amorós Soldevila, Xènia MRA/017 93 586 8902 DTIEAO Xenia.Amoros@uab.cat
Arbós Bo, Ada MRA/017 93 586 8902 Dj 11-12:30h (+ hores convingudes) Ada.Arbos@uab.cat
Arias Badia, Blanca K/1023 93 581 3371 Dt 11-13 (+ hores convingudes) Blanca.Arias@uab.cat
Arqués Corominas, Rossend B11/162 93 581 1190 Rosend.Arques@uab.cat
Arumí Ribas, Marta K/1010 93 581 3368 Dj 10-11 i 12:30-14h (+ hores convingudes) Marta.Arumi@uab.cat
Asprer Hernandez de Lorenzo, Nuria de K/1004 93 581 3362 Dt 12:30-13:30, Dj 13-14h (+ hores convingudes) Nuria.Asprer@uab.cat
Bacardí Tomàs, Montserrat K/1019 93 581 3378 Dl i Dc 9-11h (+ hores convingudes) Montserrat.Bacardi@uab.cat
Badia Capdevila, Ignasi K/2027 93 581 1247 dl. 11-12.30 h (només el segon i el quart dll. de cada mes) Ignasi.Badia@uab.cat
Barbal Carrillo , Glòria MRA/017 93 586 8902 Gloria.Barbal@uab.cat
Barberà Homedes, Nuria MRA/017 93 586 8902 Nuria.Barbera@uab.cat
Beeby Lonsdale, Allison K/1012 93 581 2468 Professora emèrita Allison.Beeby@uab.cat
Belligoi, Geoffrey Vito K/1005 93 581 3363 dt 10-11 i 13.30-14 Geoff.Belligoi@uab.cat
Beltrán Antolín, Joaquín K/1018 93 581 3377 Dl 11-15h i Dv 9:30-11h Joaquin.Beltran@uab.cat
Berenguer Estelles, Laura K/1018 93 581 3377 Dl 11-15h i Dv 9:30-11h Laura.Berenguer@uab.cat
Bestue Salinas, Carmen K/1014 93 581 3376 DTIEAO Carmen.Bestue@uab.cat
Biosca Trias, Carles K/1023 93 581 3371 DTIEAO Carles.Biosca@uab.cat
Blanco García, Aránzazu MRA/017 93 586 8902 Dt i Dj 11:15-12:30h Aranzazu.Blanco@uab.cat
Branchadell Gallo, Albert K/2027 93 581 1247 Albert.Branchadell@uab.cat
Brasó Broggi, Carles K/1012 93 581 2468 dt. 13.30-15.30 h (+ hores convingudes) Carles.Braso@uab.cat
Caball Guerrero, Josefina K/1020 93 581 3379 Dj 12:30-13:30h (+ hores convingudes) Josefa.Caball@uab.cat
Cabeza Cáceres, Cristobal PENDENT PENDENT Cristobal.Cabeza@uab.cat
Casas Tost, Helena K/1022 93 581 3372 Dl i Dc 13-14h (+ hores convingudes) Helena.Casas@uab.cat
Castellanos Llorens, Carles K/1012 93 581 2468 Professor emèrit Carles.Castellanos@uab.cat
Castillo Iglesias, Just MRA/018 93 586 8901 Dt 15-16h, Dv 13:30-14:30h Just.Castillo@uab.cat
Catena Rodulfo, Angels K/2017 93 581 1323 dl. 13-14 h i dv. 11-12 h Angels.Catena@uab.cat
Cebrián Alonso, Javier MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Javier.Cebrian@uab.cat
Chen, Chiao-in B7/1094 93 586 8158 dj 11:00-12:00 h (Lletres) i dv 13:00-14:00 h (FTI) Chiaoin.Chen@uab.cat
Cid Leal, Maria Pilar K/2029 93 581 2784 dl. 11.15-13.45 h i dv. 11.15-12.25 h Pilar.Cid@uab.cat
Civil, Anna PENDENT PENDENT
Clements, Rebekah Elizabeth K/2004 93 581 3385 Rebekah.clements@uab.cat
Cortés Villarroya, Judith MRA/017 93 586 8902 Dl 11-12h (concertar cita prèvia) (+ hores convingudes) Judith.Cortes@uab.cat
Crespín Perales, Montserrat MRA/017 93 586 8902 Dj 9-11h (+ hores convingudes) Montserrat.Crespin@uab.cat
Cubeiro Rodríguez, Dídac K/1012 93 581 2468 dv. 14-17 h (prèvia confirmació per email) Didac.Cubeiro@uab.cat
Dalmau Gonzalez, Marta MRA/017 93 586 8902 Marta.Dalmau@uab.cat
Del Río Morillas, Miguel Ángel K/1012 93 581 2468 dt. 13-14 h. Fac.d'Educació G6-213 dl. 13-14 h. Fac. de Filosofia i Lletres B7/1092 hores convingudes MiguelAngel.delRio@uab.cat
Di Nenno, Teresa MRA/018 93 586 8901 Dl 12:00 a 14:00 (+ hores convingudes) Teresa.diNenno@uab.cat
Doerr, Emmanuel K/1024 93 581 2469 Dt 15-17h, Dc 15-16h, Dj 15-16h (concertar cita prèvia) (+ hores convingudes) Emmanuel.Doerr@uab.cat
Edo Julià, Miquel K/1006 93 581 3364 dl i dv 8-11 Miquel.Edo@uab.cat
Eggers, Julia MRA/017 93 586 8902 Dc 9:30-10:30 JuliaAlexandra.Eggers@uab.cat
Espín García, M. Carmen MRA/017 93 586 8902 dc 11-13 Carmen.Espin@uab.cat
Esqué Vidal, Rosa Maria PENDENT PENDENT RosaMaria.Esque@uab.cat
Farrés Puntí, Ramon K/1001 93 581 3414 Dt i Dj 13-14h Ramon.Farres@uab.cat
Favret, Catherine K/2018 93 581 2930 Catherine.Favret@uab.cat
Ferrarons i Llagostera, Joan MRA/018 93 586 8901 Dc 10-11h (+ hores convingudes) Joan.Ferrarons@uab.cat
Ferrerós Pagés, Carla K/2028 93 581 3405 carla.ferreros@uab.cat
Figliulo, Roberto MRA/017 93 586 8902 Dl 10-11h (+ hores convingudes) Roberto.Figliulo@uab.cat
Fontcuberta Famadas, Judit K/1019 93 581 3378 Dt i Dj 11-13h Judit.Fontcuberta@uab.cat
Fradera Barceló, Maria K/1020 93 581 3379 dj 16-18 Maria.Fradera@uab.cat
Franquesa Godia, Montserrat K/1001 93 581 3414 Dt 12:30-13:30 i Dc 16:30-17:30h (+ hores convingudes) Montserrat.Franquesa@uab.cat
Fukuda, Makiko K/1013 93 581 3375 Dl 11-13h (+ hores convingudes) Makiko.Fukuda@uab.cat
Galán Mañas, Anabel K/1025 93 581 3381 Dt 11-13h (+ hores convingudes) Isabel.Galan@uab.cat
Galera Porta, Francesc MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Francesc.Galera@uab.cat
Gallardo Richards, Emma K/2005 93 581 3386 dl. 12.30-14.30 h Emma.Gallardo@uab.cat
García Beyaert, Sofía K/2026 93 581 3403 Dv 9-11h (+ hores convingudes) sofia.garcia.beyaert@uab.cat
García Crecente, Pilar K/1011 93 581 3115 Dl 12.30-13:30h (+ hores convingudes) Pilar.Garcia.Crecente@uab.cat
García Hernández, Rosa B3/044 93 581 2293 dc. 13-14 h (prèvia confirmació per email) Rosa.Garcia.Hernandez@uab.cat
García López, Maria Mar K/2024 93 581 3401 dv. 9:30-11 h + hores concertades (dj. 11:30-15:30h) MariaMar.Garcia@uab.cat
García Rodríguez, Joseph K/2005 93 581 3386 dl. 13-14.30 h i 17.30-18 h Joseph.Garcia@uab.cat
Gil Bardají, Anna K/1022 93 581 3372 Dj 14-16h (+ hores convingudes) Anna.Gil.Bardaji@uab.cat
Gimeno Pahissa, Laura B11/180 93 581 4935 Laura.Gimeno@uab.cat
Gómez Goicoechea, Amaya MRA/017 93 586 8902 Dt 11-12h (+ hores convingudes) Amaya.Gomez@uab.cat
Gómez Martín, Francesc Josep K/2027 93 581 1247 dl. i dc. 11-12 h FrancescJosep.Gomez@uab.cat
Grauwinkel, Gabriele K/1024 93 581 2469 Dt 9-11h (+ hores convingudes) Gabriele.Grauwinkel@uab.cat
Guardiola Criach, Susagna K/1011 93 581 3115 DTIEAO Susagna.Guardiola@uab.cat
Guarné Cabello, Blai K/1025 93 581 3381 Dt 11-13h i Dv 12:30-13.30h (concertar cita prèvia per email) (+ hores convingudes) Blai.Guarne@uab.cat
Hanawa, Takatoshi K/1009 93 581 2467 Dv 11-12h Takatoshi.Hanawa@uab.cat
Hermosa Ramírez, Irene MRA/20 - Dt 12-13h, Dj 12-13h (+ hores convingudes) Irene.Hermosa@uab.cat
Hernández de Fuenmayor , Pau Joan MRA/017 93 586 8902 Dt 11-14h (+ hores convingudes) PauJoan.Hernandez@uab.cat
Hernández García, Elena MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Elena.Hernandez@uab.cat
Howley, Maeve Catherine MRA/017 93 586 8902 Maeve.Howley@uab.cat
Hurtado Albir, Amparo K/2006 93 581 2466 Dt 11-13h Amparo.Hurtado@uab.cat
Igareda González, Paula MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Paula.Igareda@uab.cat
Jané Lligé, Jordi B11/104 93 581 3313 Jordi.Jane@uab.cat
Jin Wang, Xuehang PENDENT PENDENT Dv 11-12h Xuehang.Jin@uab.cat
Jo Jeong, Mihwa K/1013 93 581 3375 Dt 11:30-12:30h (+ hores convingudes) Mihwa.Jo@uab.cat
Jung, Sujin MRA/017 93 586 8902 dl i dc 13-14
Kelso, Fiona Megan MRA/017 93 586 8902 FionaMegan.Kelso@uab.cat
Kozlova Mikurova, Inna K/1023 93 581 3371 Dl 12:30-13:30, Dc 13-14:30h Inna.Kozlova@uab.cat
Kubyshina, Natalia K/1007 93 581 3365 DTIEAO Natalia.Kubyshina@uab.cat
Lenoir Jamelot, Françoise K/1012 93 581 2468 Professora emèrita Francoise.Lenoir@uab.cat
Liao, Shun-Ching K/1003 93 581 2470 Dl 10-11h ShuChing.Liao@uab.cat
Lladó Soler, Ramon K/1004 93 581 3362 Dl 10-12h, Dj 9h-11h (+ hores convingudes) Ramon.Llado@uab.cat
Llurba Naval, Josep MRA/017 93 586 8902 Josep.Llurba@uab.cat
López García, Patricia K/0028 93 581 3418 Patricia.Lopez@uab.cat
López Guix, Gabriel K/1005 93 581 3363 dt 11-13.30 i dj 11-13.30 i 15-16 Gabriel.Lopez@uab.cat
Lozano Méndez, Artur K/1008 93 581 3366 Dl 12:30-14:30 (concertar cita prèvia per email) (+ hores convingudes) Artur.Lozano@uab.cat
Mangiron Hevia, Carme K/1002 93 581 3360 Dl 10-11, Dc 10-11h (+ hores convingudes) carme.mangiron@uab.cat
Marín López, Dolors MRA/017 93 586 8902
Martí Escayol, Maria Antònia Sense despatx -- dt. 11-13 h MariaAntonia.Marti@uab.cat
Martí i Mainar, Joaquim K/2003 93 581 3384 dl. 13-14 h i dc. 12:30-13:30 h (+ hores convingudes) Joaquim.Marti@uab.cat
Martin, Eric Jean Michel K/2018 93 581 2930 dt. 13-15 h (i amb cita prèvia dj. 13-15 h) EricJeanMichel.Martin@uab.cat
Martínez Bastidas, Aitor K/1011 93 581 3115 DTIEAO Aitor.Martinez@uab.cat
Martínez Melis, Nicole K/1012 93 581 2468 Professora emèrita Nicole.Martinez@uab.cat
Martín Mor, Adrià K/1020 93 581 3379 Dt 11-13h (virtuals i amb cita prèvia) Adria.Martin@uab.cat
Masdeu Torruella, Irene MRA/017 93 586 8902 Irene.Masdeu@uab.cat
Masdeu Torruella, Irene K/0028 93 581 3418 Dj 11-12h (+ hores convingudes) Irene.Masdeu@uab.cat
Mas López, Jordi K/1021 93 581 3380 Dl i Dc 13-14h i 15-16h Jordi.Mas.Lopez@uab.cat
Matamala Ripoll, Anna Maria K/1002 93 581 3360 Dj 11-13h (+ hores convingudes) Anna.Matamala@uab.cat
Mata Pastor, Manuel MRA/017 93 586 8902 Manuel.Mata@uab.cat
Milà García, Alba K/2028 93 581 3405 Dilluns de 14h a 15h Alba.Mila@uab.cat
Mira, Alberto PENDENT PENDENT
Molina Martínez, Lucía K/2009 93 581 1248 Dc 15-16h i Dv 11:30-12:30h (+ hores convingudes) Lucia.Molina@uab.cat
Moreno Herrero, Noelia MRA/017 93 586 8902 Dl 15-16h (+ hores convingudes) Noelia.Moreno@uab.cat
Muñoz Sanchez, Pablo PENDENT PENDENT Pablo.Muñoz@uab.cat
Navtanovich, Liudmila K/1007 93 581 3365 Dv 10:30-11:30h (+ hores convingudes) Liudmila.Navtanovich@uab.cat
Nolla Cabellos, Albert K/1013 93 581 3375 Dc 13-14h (+ hores convingudes) Albert.Nolla@uab.cat
Núñez Marsal, Clara MRA/017 93 586 8902 Dt 12:30-13:30h (+ hores convingudes) clara.nunez@uab.cat
Ohannesian Saboundjian, Maria K/2025 93 581 2858 Maria.Ohannesian@uab.cat
Oliva Bartolomé, Mercè K/2017 93 581 1323 dt. 13-14 h Merce.Oliva@uab.es
Oliver Moreno, Andreu PENDENT PENDENT Andreu.Oliver@uab.cat
Orero Clavero, Maria Pilar K/2011 93 581 3392 Pilar.Orero@uab.cat
Orozco Jutorán, Mariana K/2014 93 581 3395 Dt i Dj 10-11h (+ hores convingudes) Mariana.Orozco@uab.cat
Ortiz Rodríguez, Cristina K/2022 93 581 3399 dl. i dc. 8.45-9.30 h i dl. 12.30-13 h Cristina.Ortiz@uab.cat
Ortuño Ortin, Maria Paz K/2028 93 581 3405 Paz.Ortuno@uab.cat
Owen, David B11/144 93 581 2307 David.Owen@uab.cat
Pagés Cebrián, Joan B7/138 93 581 3226 Joan.Pages.Cebrian@uab.cat
Palmeri, Daniela K/2017 93 581 1323 dl. 13-14 h i dv. 11-12 h Daniela.Palmeri@uab.cat
Palomo Berjaga, Vanesa K/2028 93 581 3405 dt. 15.30-16.30 h i dj. 15-17 h Vanesa.Palomo@uab.cat
Paoliello, Antonio MRA/017 93 586 8902 Dc. 10h -11h Antonio.Paoliello@uab.cat
Paradela López, David MRA/018 93 586 8901 Dj 11-12 h David.Paradela@uab.cat
Pardina Cosculluela, Iván K/2005 93 581 3386 dl. 18-19 h i dc. 18-19 h IvanLorenzo.Pardina@uab.cat
Pearce, Maria K/1011 93 581 3115 DTIEAO MariaElizabeth.Pearce@uab.cat
Pearson, Roland Keith K/1006 93 581 3364 DTIEAO Roland.Pearson@uab.cat
Pentagna Fernandes, Breno MRA/018 93 586 8901 Dc 11-12h (+ hores convingudes)
Perpinyà Morera, Remei K/2029 93 581 2784 dl. 11.30-13.30 h i dc. 13-15 h (+ hores concertades dv. 11-13 h) Remei.Perpinya@uab.cat
Perramon Lladó, Teresa K/1011 93 581 3115 dl 12-14 Teresa.Perramon@uab.cat
Perry, Graham K/1009 93 581 2467 dt 9-11 Graham.Perry@uab.cat
Piqué Huerta, Ramon K/2001 93 581 3382 DTIEAO Ramon.Pique@uab.cat
Pita Céspedes, Gustavo MRA/017 93 586 8902 Dv 13:45-14:45h Gustavo.Pita@uab.cat
Pitarch Porcar, Teresa PENDENT PENDENT Teresa.Pitarch@uab.cat
Pividori Gurgo, Maria Cristina B11/144 93 581 2307 MariaCristina.Pividori@uab.cat
Pons i Casanovas, Jofre MRA/017 93 586 8902 Dj 12:45-14:15h i alguns Dt 13-14h (concertar cita prèvia per email) (+ hores convingudes) Jofre.Pons@uab.cat
Presas Corbella, Maria Lluisa K/2011 93 581 3392 dc 10-12 Jubilada Marisa.Presas@uab.cat
Pujolras Noguer, Esther PENDENT PENDENT Esther.Pujolras@uab.cat
Qu Lu, Xianghong MRA/017 93 586 8902 dl 13-14 Xianghong.Qu@uab.cat
Ramon Garcia, Daniel B7/138 93 581 3226 Daniel.Ramon@uab.cat
Ramon Riba, Antoni B9/1038 93 581 4813 dj. 11-13 h Antonio.Ramon@uab.cat
Ríos Mestre, Antonio K/2025 93 581 2858 dl. i dc. 10-11 h (+ hores concertades) Antonio.Rios@uab.cat
Roca Sagalés, Josep Oriol B3/0124 93 581 4583 dt. 12-13 h i dj. 15-16.30 h Oriol.Roca@uab.cat
Rodríguez Inés, Patricia K/1014 93 581 3376 Dt 12:30-14:30 (+ hores convingudes) Patricia.Rodriguez@uab.cat
Rodríguez Sellés, Yolanda K/2025 93 581 2858 Yolanda.Rodriguez@uab.cat
Rolph, Deborah K/1006 93 581 3364 Dt 10-11h Deborah.Rolph@uab.cat
Roman van den Berghe, Clara B11/110 93 581 2325 Clara.Roman@uab.cat
Romero Ramos, Lupe K/1003 93 581 2470 DTIEAO Lupe.Romero@uab.cat
Rovira Esteva, Sara K/2008 93 581 3389 Dl 9-11h (+ hores convingudes) Sara.Rovira@uab.cat
Rovira Jacquet , Frederic MRA/017 93 586 8902 dl 12-14 Frederic.Rovira@uab.cat
Rubio Carbonero, Gema K/2026 93 581 3403 Dj 12:30-14:30h (+ hores convingudes) Gema.Rubio@uab.cat
Ruíz Morilla, Sandra MRA/017 93 586 8902 Sandra.Ruiz@uab.cat
Saiz López, Amelia K/1008 93 581 3366 DTIEAO Amelia.Saiz@uab.cat
Sala Sanahuja, Joaquim K/2007 93 581 2465 DTIEAO Joaquim.Sala@uab.cat
Sánchez Campos, Noelia PENDENT PENDENT Noelia.Sanchez.Campos@uab.cat
Sánchez Gijón, Maria Pilar K/2002 93 581 3383 dl 11-13 Pilar.Sanchez.Gijon@uab.cat
Santamaria Guinot, Laura K/2015 93 581 1246 Dl 12-14h, Dt i Dj 15-17h (+ hores convingudes) Laura.Santamaria@uab.cat
Sanz Burgos, Omar K/2028 93 581 3405 dt. 12-14 h Omar.Sanz@uab.cat
Sanz Datzira, Pep K/2028 93 581 3405 dl. 11-12 h i dv. 10-11 h Josep.Sanz@uab.cat
Saurí Pujol, David B9/034 93 581 1515 dl i dc 15-16 h David.Sauri@uab.cat
Serra Vilella, Alba K/0028 93 581 3418 dc 10-11 Alba.Serra@uab.cat
Serra Vilella, Alba MRA/017 93 586 8902 Alba.Serra@uab.cat
Serret Lanchares, Silvia K/2005 93 581 3386 Silvia.Serret@uab.cat
Sharvashidze , Maia K/1007 93 581 3365 dl 11-13 Maia.Sharvashidze@uab.cat
Shimoyoshi , Ayumi K/1008 93 581 3366 Fins març Dl 12:30-13:30h, abril Dv 11-12h (+ hores convingudes) Ayumi.Shimoyoshi@uab.cat
Silvi, Maria Teresa B3/074 93 581 4574 dc. 12.45-13.45 h Mariateresa.Silvi@uab.cat
Simón Jiménez, Eduard MRA/017 93 586 8902 dc 13-14 i dv 10-11 i 13-14 Eduardo.Simon@uab.cat
Solà Comino, Leonor MRA/017 93 586 8902 Leonor.Sola@uab.cat
Solà Pujols, Jaume K/2027 93 581 1247 dc. 13.30-14.30 h i dv. 12-13 h Jaume.Sola@uab.cat
Springer, Bernd B11/104 93 581 3313 Bernd.Springer@uab.cat
Stampa García-Ormaechea, Guiomar K/1010 93 581 3368 dv 14.30-15.30 Guiomar.Stampa@uab.cat
Suades Vall, Anna K/1011 93 581 3115 Dt 13-14h (+ hores convingudes) Anna.Suades@uab.cat
Tomasa Priego, Isidre MRA/017 93 586 8902 Isidre.Tomasa@uab.cat
Torres Hostench, Olga K/1014 93 581 3376 Dm 11-13h (+ hores convingudes) Olga.Torres.Hostench@uab.cat
Trainor, Laura MRA/017 93 586 8902 Laura.Trainor@uab.cat
Ubach Huelin, Mariana MRA/018 93 586 8901 Dv 13-14h mariana.ubach@uab.cat
Udina Abelló, Dolors K/1020 93 581 3379 DTIEAO Jubilada Dolors.Udina@uab.cat
Umemoto, Tomoko MRA/017 93 586 8902 Dl 11-12h (concertar cita prèvia) (+ hores convingudes) Tomoko.Umemoto@uab.cat
Valdovinos Perdices, Núria B9/1032 93 586 8065 dt. 12-13 h (amb cita prèvia 14.30-15.30 h) i dj. 11-12 h (amb cita prèvia 12-13 h) Nuria.Valdovinos@uab.cat
Vargas Urpí, Mireia K/1010 93 581 3368 Dv 11:30-13:30h Mireia.Vargas@uab.cat
Viladiu Illans, Pau MRA/017 93 586 8902 Pau.Viladiu@uab.cat
Vilà Santasusana, Montserrat G5/145 93 581 2634 dc. 11.30-14.30 h Montserrat.Vila@uab.cat
Vilella Morató, Eduard B11/164 93 581 2322 dt. i dj. 16.30-17.30 h (+ hores concertades dt. i dj. 11.30-12.30 h i 17.30-18.30 h) Eduard.Vilella@uab.cat
Villalba Nicolas, Xavier B9/0026 93 581 4911 dl. i dc. 10-11 h (+ hores convingudes dl. 15-17 h i dc. 16-18 h) Xavier.Villalba@uab.cat
Walker, Jonathan George K/1003 93 581 2470 Jon.Walker@uab.cat
West, Sarah MRA/017 93 586 8902 Dt 14-15h (+ hores convingudes) SarahJulia.West@uab.cat
Wimmer, Stefanie K/1024 93 581 2469 dl i dc 13.30-14.30 Stefanie.Wimmer@uab.cat
Yu, Xiaoting MRA/017 93 586 8902
Zhang, Tianqi MRA/017 93 586 8902 dl 17.30-19.30 Tianqi.Zhang@uab.cat
Zhou Gu, Minkang K/2013 93 581 1375 dm 13-14 i dv 11-12 Minkang.Zhou@uab.cat