LLISTAT PROFESSORS
HORARIS D'ATENCIÓ ALS ESTUDIANTS


Professor Despatx Telèfon Horari E-mail
Abu-Sharar, Hesham K-2010 93 581 3391 dl. 10-13 h, dt. 13-14 h, dc. 11:30-14:30 h + hores convingudes Hesham.Abu-sharar@uab.cat
Aguilar Cuevas, Lourdes K-2022 93 581 3399 10-11.30 h Lourdes.Aguilar@uab.cat
Aguilar-Amat Castillo, Anna K-2012 93 581 1646 dt. 10-13 h, dj. 13-16 h + hores convingudes Anna.Aguilar-Amat@uab.cat
Aguilà Ruzola, Helena K-2018 93 581 2930 dl. i dc- 10-30-11.30 + hores concertades Helena.Aguila@uab.cat
Agulló García, Belén MRA/017 93 586 8902 Belen.Agullo@uab.cat
Alcaina Pérez, Ana K-1005 93 581 3363 Hores convingudes Ana.Alcaina@uab.cat
Altimir Losada, Mercè K-1009 93 581 2467 Hores convingudes Merce.Altimir@uab.cat
Amorós Soldevila, Xènia MRA/017 93 586 8902 dl. 11:15-13:15 h + hores convingudes Xenia.Amoros@uab.cat
Arbòs Bo, Ada MRA/017 93 586 8902 dt. i dj 11-13 h + hores convingudes Ada.Arbos@uab.cat
Arias Badia, Blanca K-1023 93 581 3371 blanca.arias@uab.cat
Armstrong, Bernard K-1006 93 581 3364 dv. 8:30-9 h i 12-12:30 Berni.Armstrong@uab.cat
Arqués Corominas, Rossend B11-162 93 581 1190 Rosend.Arques@uab.cat
Arumí Ribas, Marta K-1010 93 581 3368 dc. 10-14 h Marta.Arumi@uab.cat
Asprer Hernandez de Lorenzo, Nuria de K-1004 93 581 3362 dt. i dt. 13:30-15:30 h + hores convingudes Nuria.asprer@uab.cat
Asquerino Egoscozábal, Laura MRA/017 93 586 8902 Laura.Asquerino@uab.cat
Ayala Gallardo, Francisco Javier K-2024 93 581 3401 sense docència a la FTI durant el segon semestre franciscojavier.ayala@uab.cat
Bacardí Tomàs, Montserrat K-1019 93 581 3378 dl. 9-11 h, dm. 9-13 h Montserrat.Bacardi@uab.cat
Badia Capdevila, Ignasi K-2027 93 581 1247 dl. 11-12.30 h Ignasi.Badia@uab.cat
Barbal Carrillo , Glòria Sense despatx -- glbarbal@gmail.com
Beeby Lonsdale, Allison K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Allison.Beeby@uab.cat
Belligoi, Geoffrey Vito K-1005 93 581 3363 dt. 13:30-15 h + hores convingudes Geoff.Belligoi@uab.cat
Beltrán Antolín, Joaquín K-1018 3377 dt. 11:00-13 h, dj. 13-14 h + hores convigudes Joaquin.Beltran@uab.cat
Berenguer Estelles, Laura K-1018 3377 dl. 10-13 h, dc. 10-13 h , dv. 10:00-11:00 h Laura.Berenguer@uab.cat
Bestue Salinas, Carmen K-1014 93 581 3376 dt. 10-13:30 h hores convingudes Carmen.Bestue@uab.cat
Biosca Trias, Carles K-1023 93 581 3371 dt. 10-11 h + hores convingudes Carles.Biosca@uab.cat
Blanco, Aranzazu MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Aranzazu.Blanco@uab.cat
Bonet Alsina, Eulàlia K-2028 93 581 3405 Sense docència a la FTI al segon semestre Eulalia.Bonet@uab.cat
Branchadell Gallo, Albert K-2026 93 581 3403 Hores convingudes Albert.Branchadell@uab.cat
Brasó Broggi, Carles K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre Carles.Braso@uab.cat
Caball Guerrero, Josefina K-1020 93 581 3379 Hores convingudes Josefa.Caball@uab.cat
Cabeza Cáceres, Cristobal Sense despatx -- Docència on-line: atenció només per correu electrònic Cristobal.Cabeza@uab.cat
Casas Tost, Helena K-1022 93 581 3372 Hores convingudes Helena.Casas@uab.cat
Castellanos Llorens, Carles K-1012 93 581 2468 Professor emèrit Carles.Castellanos@uab.cat
Castillo Iglesias, Just MRA/017 93 586 8902
Catena Rodulfo, Angels K-2005 93 581 3386 dl. i dc. 10.30-11.30 h + hores convingudes Angels.Catena@uab.es
Cebrián Alonso, Javier MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Javier.Cebrian@uab.cat
Chaplin, Catherine MRA/017 93 586 8902 CatherineAlexandra.Chaplin@uab.cat
Chen, Chiao-in K-1012 93 581 2468 dl. 13-14 h Chiaoin.Chen@uab.cat
Christ, Tobias MRA/017 93 586 8902 dl. 10.30-11.30 h, dc. 13-14 h + hores convingudes TobiasMartin.Christ@uab.cat
Cid Leal, Maria Pilar K-2029 93 581 2784 dl. i dc. 11.30-13.30 h Pilar.Cid@uab.cat
Clements, Rebekah Elizabeth K-2004 93 581 3385 Rebekah.clements@uab.cat
Conte, Josselin K-2018 93 581 2930 Hores convingudes Josselin.Conte@uab.cat
Cortés Villarroya, Judith MRA/017 93 586 8902 dv. 11:30-12:30 h + hores convingudes Judith.Cortes@uab.cat
Crespín Perales, Montserrat MRA/017 93 586 8902 dc. 9-11 h Montserrat.Crespin@uab.cat
Cubeiro Rodríguez, Dídac K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre didac.cubeiro@uab.cat
De Andrés Mosquera, Andrés K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre
Debergh, Cecilia K-2017 93 581 1323 Hores convingudes Cecilia.Debergh@uab.cat
Del Río Morillas, Miguel Ángel K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre MiguelAngel.delRio@uab.cat
Di Nenno, Teresa MRA/018 93 586 8901 dl. 16-17:30 h, dt. 12:30-14 h, dv 9:30-10:30 h + hores convingudes Teresa.diNenno@uab.cat
Doerr, Emmanuel K-1024 93 581 2469 dt. 15-17 h (+ convingudes) Emmanuel.Doerr@uab.cat
Dogru, Gokham MRA/017 93 586 8902 Gokhan.Dogru@uab.cat
Edo Julià, Miquel K-1006 93 581 3364 dl., dc. i dv. 9-11 h + hores convingudes Miquel.Edo@uab.cat
Eggers, Julia MRA/017 93 586 8902 dt. 13:30-15:30 h JuliAlexandra.Eggers@uab.cat
Espín García, M. Carmen MRA/017 93 586 8902 dt. 11-13 h + hores convingudes Carmen.Espin@uab.cat
Esqué Vidal, Rosa Maria MRA/017 93 586 8902 rmesque@arc-associats.net
Estany Freire, Lara MRA/017 93 586 8902 dt. i dj. 11-13 h + hores convingudes Lara.Estany@uab.cat
Estremera Paños, Elena K-1007 93 581 3365 Elena.Estremera@uab.cat
Farrés Puntí, Ramon K-1001 93 581 3414 dt. i dj. 13-14 h Ramon.Farres@uab.cat
Favret, Catherine K-2018 93 581 2930 Hores convingudes Catherine.Favret@uab.cat
Fernández Torné, Anna MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes anna.fernandez.torne@uab.cat
Fidyka, Anita MRA/017 93 586 8902
Figliulo, Roberto MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Roberto.Figliulo@uab.cat
Fontcuberta Famadas, Judit K/0015 93 586 8406 dt. i dj. 11-14 h Judit.Fontcuberta@uab.cat
Fradera Barceló, Maria MRA/017 93 586 8902 Maria.Fradera@uab.cat
Franquesa Godia, Montserrat K-1001 93 581 3414 dc. 9-11 h + hores convingudes Montserrat.Franquesa@uab.cat
Fratani, Isabel MRA/017 93 586 8902 ifratani@yahoo.com
Fuentes Crespo, Sandrine K-2017 93 581 1323 dj. 11-13 h Sandrine.Fuentes@uab.cat
Fukuda, Makiko K-1013 93 581 3375 dl.11-13 h + hores convingudes Makiko.Fukuda@uab.cat
Galera Porta, Francesc MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Francesc.Galera@uab.cat
Galán Mañas, Anabel K-1025 93 581 3381 Hores convingudes Isabel.Galan@uab.cat
García Crecente, Pilar K-1011 93 581 3115 dv. 12-14 h + hores convingudes Pilar.Garcia.Crecente@uab.cat
García Hernández, Rosa K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre rosa.garcia.hernandez@uab.cat
García López, Maria Mar B11-132 93 581 2312 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres MariaMar.Garcia@uab.cat
García Rodríguez, Joseph K-2023 93 581 3400 dc. 13-14.30 h + concertades per correu Joseph.Garcia@uab.cat
Gassol Bellet, Olivia K-2026 93 581 3403 sense docència a la FTI durant el segon semestre Olivia.Gassol@uab.cat
Gibert Sotelo, Elisabeth K-2022 93 581 3399 dc. 11-12 h + hores convingudes Elisabeth.Gibert@uab.cat
Gil Bardají, Anna K-1022 93 581 3372 Hores convingudes Anna.Gil.Bardaji@uab.cat
Gimeno Pahissa, Laura B11-180 93 581 4935 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Laura.Gimeno@uab.cat
González Collantes, Carla K-2028 93 581 3405 Docència al segon semestre Carla.Gonzalez@uab.cat
Grauwinkel, Gabriele K-1024 93 581 2469 dl. 9-11 h, dt. 9-13 h + hores convingudes Gabriele.Grauwinkel@uab.cat
Greco, Gian Maria MRA/017 93 586 8902
Guardiola Criach, Susagna K-1011 93 581 3115 Susagna.Guardiola@uab.cat
Guarné, Blai K-1025 93 581 3381 dl. 12.30-14 h (concertar per email) Blai.Guarne@uab.cat
Gómez Goicoechea, Amaya MRA/017 93 586 8902 dt. i dj. 11-13 + hores convingudes Amaya.Gomez@uab.cat
Gómez Martín, Francesc Josep K-2026 93 581 3403 dc. 11-11.45 h FrancescJosep.Gomez@uab.cat
Hanawa, Takatoshi K-1009 93 581 2467 dl. 11-13 h, dv. 11-13 h Takatoshi.Hanawa@uab.cat
Hernández García, Elena MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Elena.Hernandez@uab.cat
Hernández de Fuenmayor , Pau Joan MRA/017 93 586 8902 dj. 11-13.30 h + hores convingudes PauJoan.Hernandez@uab.cat
Howley, Maeve MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes
Hurtado Albir, Amparo K-2006 93 581 2466 Hores convingudes Amparo.Hurtado@uab.cat
Hyun Joo, Rhee MRA/017 93 586 8902
Igareda González, Paula MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes Paula.Igareda@uab.cat
Iturregui Gallardo, Gonzalo MRA/017 93 586 8902 Gonzalo.Iturregui@uab.cat
Jané Lligé, Jordi B11-126 93 581 1779 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres Jordi.Jane@uab.cat
Jin Wang, Xuehang MRA/017 93 586 8902 dl. 13-15 h + hores convingudes Xuehang.jin@uab.cat
Jo Jeong, Mihwa K-1013 93 581 3375 dt. i dv. 11:30-13 h + hores convingudes Mihwa.Jo@uab.cat
Kelso, Fiona MRA/017 93 586 8902 FionaMegan.Kelso@uab.cat
Kozlova, Inna K-1023 93 581 3371 dl. 11-12:30 h, dv. 13-13:30 h + hores convingudes Inna.Kozlova@uab.cat
Kubyshina, Natalia K-1007 93 581 3365 Natalia.Koubyshina@uab.cat
Lenoir Jamelot, Françoise K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Francoise.Lenoir@uab.cat
Liao, Shun-Ching K-1003 93 581 2470 dl. i dc. 10-11 h + hores convingudes ShuChing.Liao@uab.cat
Lladó Soler, Ramon K-1004 93 581 3362 dl. 10-12.30; dt 10-12,30; dj 10-12 h + hores convingudes Ramon.Llado@uab.cat
Lozano Méndez, Artur K-1008 93 581 3366 dl. i dt. 12:40-14 h + hores convingudes Artur.Lozano@uab.cat
López García, Patricia K-2017 93 581 1323 Patricia.Lopez@uab.cat
López García, Patricia K-0028 93 581 3418 Hores convingudes Patricia.Lopez@uab.cat
López Guix, Gabriel K-1005 93 581 3363 dt. i d. 9-11 h, dc. 9-10 h i 13-14 h + hores convingudes Gabriel.Lopez@uab.cat
López Vidal, Lluc MRA/017 93 586 8902 dl. 15:30-17:30 h + hores convingudes Lluc.Lopez@uab.cat
Mangiron Hevia, Carme K-1002 93 581 3360 dt. 10-11 h i de 13-14 h + hores convingudes carme.mangiron@uab.cat
Mariani Vazquez, Paula MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes paula@paulamariani.com
Martin, Eric Jean Michel K-2018 93 581 2930 Hores convingudes EricJeanMichel.Martin@uab.cat
Martí Escayol, Maria Antònia K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre MariaAntonia.Marti@uab.cat
Martí i Mainar, Joaquim K-2003 93 581 3384 dl. i dc. 11.30-13.30 h i dv. 12-13 h + hores convingudes Joaquim.Marti@uab.cat
Martín Mor, Adrià K-1020 93 581 3379 Hores convingudes Adria.Martin@uab.cat
Martínez Bastidas, Aitor K-1011 93 581 3115
Martínez Gil, Víctor K-2028 93 581 3405 dt. 13-14 h i de 15.30 a 16-30 h + hores concertades per email Victor.Martinez@uab.cat
Martínez Melis, Nicole K-1012 93 581 2468 Professora emèrita Nicole.Martinez@uab.cat
Marín López, Dolors MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes
Mas López, Jordi K-1021 93 581 3380 dl. i dt. 13-14 h i 15-16 h Jordi.Mas.Lopez@uab.cat
Masdeu, Irene K-0028 93 581 3418 Atenció docent: dj. 11-13 h + hores convingudes.
Atenció com a coordinadora de pràctiques: dt. 13-13.30 h i dj. 11-12 h
Irene.Masdeu@uab.cat
Matamala Ripoll, Anna Maria K-1002 93 581 3360 Hores convingudes anna.matamala@uab.cat
Mathis , Sylvie MRA/017 93 586 8902 . Sylvie.Mathis@uab.cat
Molina Martínez, Lucía K-1021 93 581 3380 Hores convingudes Lucia.Molina@uab.cat
Moreno Herrero, Noelia MRA/017 93 586 8902 dt. 10-11 h i 13-14 h Noelia.Moreno@uab.cat
Muñoz Sanchez, Pablo Sense despatx --
Navtanovich, Liudmila K-1007 93 581 3365 dc. 9:30-11-30 h + hores convingudes Liudmila.Navtanovich@uab.cat
Nolla Cabellos, Albert K-1013 93 581 3375 dl. i dc. 10-11.30 h + hores convingudes Albert.Nolla@uab.cat
Ohannesian Saboundjian, Maria K-2025 93 581 2858 dl. 16-17 h Maria.Ohannesian@uab.cat
Olalla Soler, Christian MRA/017 93 586 8902 dj. 10-11 i dj. 13-14 h + hores convingudes Christian.Olalla@uab.cat
Olid Báez, Bel K-2028 93 581 3405 dl. 11-12 h + hores convingudes Isabel.Olid@uab.cat
Oliver Gonzalez, Antonio Sense despatx -- aoliverg@gmail.com
Orero Clavero, Maria Pilar K-1002 93 581 3360 Pilar.Orero@uab.cat
Orozco Jutorán, Mariana K-2014 93 581 3395 dc. 11-13 h Mariana.Orozco@uab.cat
Ortiz Rodríguez, Cristina K-2024 93 581 3401 dl. i dc. 8.45-9.30 h Cristina.Ortiz@uab.cat
Ortuño Ortin, Maria Paz K-2023 93 581 3400 dt. 13-14 h Paz.Ortuno@uab.cat
Owen, David B11-144 93 581 2307 Docència a la Facultat de Filosofia i Lletres David.Owen@uab.cat
Paladini Adell, Patricia MRA/017 93 586 8902 Patricia.Paladini@uab.cat
Paoliello, Antonio MRA/017 93 586 8902 dl. 8:30-9 h, dj. 8:30-09.40 h + hores convingudes Antonio.Paoliello@uab.cat
Paradela López, David MRA/017 93 586 8902 Hores convingudes David.Paradela@uab.cat
Parcerisas Vazquez, Francesc K-1012 93 581 2468 Sense docència Francesc.Parcerisas@uab.cat
Pardina Cosculluela, Ivan K-2024 93 581 3401 dl. i dc. 17.30-18.30 h IvanLorenzo.Pardina@uab.cat
Pascual Fernández, Maria Luisa K-2022 93 581 3399 sense docència a la FTI durant el segon semestre MariaLuisa.Pascual@uab.cat
Pearce, Maria K-1011 93 581 3115 m.pearce@aibcnet.com
Pearson, Roland Keith K-1006 93 581 3364 Roland.Pearson@uab.cat
Perpinyà Morera, Remei K-2029 93 581 2784 dl.13.30-14.30 h i dv. 12-13 h i + hores convingudes (dl. i dc. 15-17 h) Remei.Perpinya@uab.cat
Perramon Lladó, Teresa K-1011 93 581 3115 Teresa.Perramon@uab.cat
Perry, Graham K-1009 93 581 2467 dt. 10-11 h, dj. 9-11 h hores convingudes Graham.Perry@uab.cat
Piqué Huerta, Ramon K-2001 93 581 3382 Hores convingudes Ramon.Pique@uab.cat
Pita Céspedes, Gustavo MRA/017 93 586 8902 Sense docència a la FTI al segon semestre Gustavo.Pita@uab.cat
Pons i Casanovas, Jofre MRA/017 93 586 8902 dv. 11-13.00 h. Petició per correu electrònic. Jofre.Pons@uab.cat
Presas Corbella, Maria Lluisa K-2011 93 581 3392 dj. 9-11 h + hores convingudes Marisa.Presas@uab.cat
Qu Lu, Xianghong MRA/017 93 586 8902 dl. i dc. 13:30-15:30 h Xianghong.Qu@uab.cat
Ramon Riba, Antoni K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre Antonio.Ramon@uab.cat
Ribeiro de Carvalho, Ana beatriz MRA/018 93 586 8901 Anabeatriz.Ribeiro@uab.cat
Rodríguez Inés, Patricia K-1014 93 581 3376 dt. i dj. 11-12 h + hores convingudes Patricia.Rodriguez@uab.cat
Rodríguez Sellés, Yolanda K-2025 93 581 2858 dl. i dc. 13-14 h Yolanda.Rodriguez@uab.cat
Rodríguez de Guzmán, Yajira K-1011 93 581 3115 Docència al segon semestre Yajaira.Rodriguez@uab.cat
Rolph, Deborah MRA/017 93 586 8902 dl. i dt. 13-14 h + hores convingudes Deborah.Rolph@uab.cat
Romero Ramos, Lupe K-1003 93 581 2470 Lupe.Romero@uab.cat
Rovira Esteva, Sara K-2008 93 581 3389 dt. 9-11 h + hores convingudes Sara.Rovira@uab.cat
Rovira Jacquet , Frederic K-1011 93 581 3115 Frederic.Rovira@uab.cat
Rubio Carbonero, Gema K-1018 3377 dc. 11-13 h + hores convingudes gema.rubio@uab.cat
Ruiz, Sandra MRA/017 93 586 8902
Ruíz Morilla, Sandra MRA/017 93 586 8902 dl. i dc. 8-9 h + hores convingudes Sandra.Ruiz@uab.cat
Ríos Mestre, Antonio K-2025 93 581 2858 dc. 11-13 h + hores concertades Antonio.Rios@uab.cat
Sala Sanahuja, Joaquim K-2007 93 581 2465 dt. 13-14.30 h, dj. 11-13 h dv. 11-13 h + hores convingudes Joaquim.Sala@uab.cat
Santamaria Guinot, Laura K-2015 93 581 1246 dl. 12-14 h., dt. i dj. 15-17 h. + hores convingudes Laura.Santamaria@uab.cat
Saraiva Mendes, María Regina K-2009 93 581 1248 dl. 10.30-11.30 h, dc. 13.30-14.30 h, dv. 13-15 h + hores convingudes Regina.Saraiva@uab.cat
Saurí Pujol, David K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre David.Sauri@uab.cat
Seca Gil, Jorge K-1001 93 581 3414 Jorge.Seca@uab.cat
Segura, Daniel MRA/017 93 586 8902 dl. i dc. 11-13 + hores convingudes
Serra Vilella, Alba MRA/017 93 586 8902 Alba.Serra@uab.cat
Sharvashidze , Maia K-1007 93 581 3365 dj. i dv. 11-13 h + hores convingudes Maia.Sharvashidze@uab.cat
Shimoyoshi , Ayumi K-1008 93 581 3366 Ayumi.Shimoyoshi@uab.cat
Simón Jiménez, Eduard MRA/017 93 586 8902 eduardo.simon@uab.cat
Solà Pujols, Jaume K-2027 93 581 1247 dl. i dc. 11-13 h Jaume.Sola@uab.cat
Spinzig, Christoph K-1011 93 581 3115 Docència al segon semestre Christoph.Spinzig@uab.cat
Stampa García-Ormaechea, Guiomar K-1010 93 581 3368 dl. 9-10 h i 13-13 h + hores convingudes Guiomar.Stampa@uab.cat
Suades Vall, Anna K-1011 93 581 3115 dt. 13-15 h + hores convingudes Anna.Suades@uab.cat
Sáiz López, Amelia K-1008 93 581 3366 Hores convingudes Amelia.Saiz@uab.cat
Sánchez Gijón, Maria Pilar K-2002 93 581 3383 Pilar.Sanchez.Gijon@uab.cat
Tanqueiro, Helena María K-2009 93 581 1248 Helena.Tanqueiro@uab.cat
Tomasa Priego, Isidre MRA/017 93 586 8902 Isidre.Tomasa@uab.cat
Tor Caroggio, Irene MRA/017 93 586 8902 dl., dc. i dv. 9-11 h + hores convingudes Irene.Tor@uab.cat
Torres Hostench, Olga K-1014 93 581 3376 dt. i dj. 11-13.30 h, dc. 15-17 h + hores convingudes Olga.Torres.Hostench@uab.cat
Trainor, Laura MRA/017 93 586 8902 Laura.Trainor@uab.cat
Udina Abelló, Dolors K-1020 93 581 3379 dc. 13-14 h + hores convingudes Dolors.Udina@uab.cat
Umemoto, Tomoko MRA/017 93 586 8902 dl. 11-13 h + hores convingudes Tomoko.Umemoto@uab.cat
Valdovinos Perdices, Núria K-1012 93 581 2468 Sense docència a la FTI durant el segon semestre Nuria.Valdovinos@uab.cat
Vargas Urpí, Mieria K-1010 93 581 3368 dv. 13-15 h + hores convingudes
Viladiu Illans, Pau MRA/017 93 586 8902 Pau.Viladiu@uab.cat
Villalba Nicolas, Xavier K-2028 93 581 3405 dc. 10-12 h i convigudes (dl.10-13 h i dc. 13-14 h) Xavier.Villalba@uab.cat
Vilà Santasusana, Montserrat G5-145 935812634 sense docència a la FTI durant el segon semestre Montserrat.Vila@uab.cat
Walker, Jonathan George K-1003 93 581 2470 Jon.Walker@uab.cat
West, Sarah MRA/017 93 586 8902 dt. 9-11 h, dj. 13-15 h + hores convingudes SarahJulia.West@uab.cat
Wimmer, Stefanie K-1024 93 581 2469 dl. i dc. 11-12 h + + hores convingudes Stefanie.Wimmer@uab.cat
Yu, Xiaoting MRA/018 93 586 8901
Zhou Gu, Minkang K-2013 93 581 1375 dl.,dc. i dv.11-13 h + hores convingudes Minkang.Zhou@uab.cat